SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w- liczba powtórzeń etc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
Ok więc pn śr i pt ABS 2. Będzie dobrze jak na początkującego ? ;]
Dzisiaj jeszcze brzuszki sobie pociągne :p Jedynym chyba kłopotem przy tych ćwiczeniach to jest ból karku. Nie wiem jak go dobrze rozgrzać by mi później nie przeszkadzał ;/

Chyba mam jeszcze jedno pytanko, czy w dni które pozostają mi wolne od ćwiczeń mogę robić inne na inne części ciała ? Na plecki czy klate ? ^^ Jeżeli mam zatrzymać równowagę ciała to pasuje wszystko w jakiś sposób ruszyć ;]

Na koniec to mam prośbe. Czy ma ktoś filmik z ćwiczeniami ABS2 i najlepiej ten poziom A ? Szukając, zawsze napotkam się na te 8min ABS a to podobno jest ABSI.
W sumie to się pogubiłem z tym wszystkim bo na stronie www.abs2.pl jest niby filmik ABS2 ale pokazuje te 8 min ABS :p Wybaczcie ale inaczej chyba nie da się to napisać :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Owszem, powinno sie cwiczyc cale cialo ale z tego co pamietam nie byles do tego skłonny. Fajnym rozwiazaniem bylo by gdybs cwiczyl ACT 3x w tyg i zawarl w tym np ABS II. I dni wolne w zależnosci od celu albo odpoczywasz i dajesz miesniom urosnąc - masa, albo biegasz, rowerek, plywasz - redukcja.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
'Chciałbym chociaż przez te wakacje poprawić sylwetke ciała a chociaż swój brzuch'
Tak napisałem na początku, więc zawsze jestem otwarty na więcej ćwiczeń nie ograniczając się na jednym ;]

Jak dobrze Cię zrozumiałem to biorąc np. pn śr i pt robię ACT + ABS II tak ? A to ACT to ćwiczenia dla początkującego opracowane przez Mawashiego ?
To chyba tyle.
Proszę jeszcze jeżeli ktoś będzie wiedział odp. mi na resztę pytań zadanych w moim poście wyżej. Z góry dziękuje za Waszą pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
To ACT to obwodowy trening aerobowy, pocztaj tutaj:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
Co do filmiku to czy naprawde jest Ci potrzebny? Rysunki i opisy cwiczen nie wystarczają?
Ból karku przy brzuszkach - staraj sie nie podnosci glowy i barków ale używac brzucha do podniesienia tułowia, ramiona mają byc rozluznione a kark jedynie utrzymywac ciezar glowy bez ciagniecia jej do przodu. Bedąc w sztywowym wychyleniu staraj sie rozluznic szyje... Tez to przerabiam i nie jest latwo :P

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
Dzięki ;) Na prawdę mi pomagasz ^^ Myślę też że rysunki winny wystarczyć. Jeżeli miałbym jakieś problem odnośnie tych ćwiczeń to mogę zapytać Was, tutaj ? ;]

Kumpel mi dzisiaj powiedział że lepszym rozwiązaniem było by ćwiczenie a6w a później absy a na ACT mam za małą mase ;/

btw sixstus mógłbyś mi podać Twoje gg lub jakiś komunikator ? Czytając te ćwiczenia doszłem do wniosku że będę miał więcej pytań O_o Jak ktoś byłby także chętny by mi pomóc to rozkminić etc to podam swe gg 5638534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wszelkie pytania pisz tu, a koledze powiedz zeby troche sie doedukowal.
Cwicz ciagle abs lub tylko 2-3 cwiczonka na brzuch w zupelnosci wystarcza.
A co ma masa do ACT?
btw: Mi tez kuple mowili ze zanim zaczne cwiczyc musze przytyc. Skad sie biora tacy krejzole

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-25 22:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
Nie przejąłem się nim za bardzo, on ćwiczył przez chwile FBW i a6w (z 2 tyg O_o) i myśli że Wielkie kozak ^^ Teraz się rozpił więc typowy totalny dziad :p Zresztą a6w jest strasznie ciężkie jak dla mnie bo oczywiscie próbowałem, absy mi jakoś bardziej podchodzą, przynajmniej daję rade ;]
Co do ACT to niestety nie dam rady robić tych ćwiczeń w domu ze względu na to, że gdzie ja bym siłownie miał nie interesując się tym przed tem ^^ Sprzętu więc nie ma, trzeba iść na miasto i zaczyna się problem. Chodzę już do pracy, robota typowo fizyczna, 10h dziennie. Przyznam że niezła harówa, więc niezły trening przy okazji :d
Odpada więc ACT ale przeczytałem o ćwiczeniach dla początkujących opracowanych przez Mawashiego.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Czy mógłbym to połaczyć z ABS 2 ? 3 razy w tyg. ABS2 + te ćwiczenia. Rzeczy które potrzebuje myślę mam. Chyba że te 5 litrowe baniaki po wodzie :D

Jeszcze jedno, czy po takich ćwiczeniach, robiąc je oczywiście regularnie do końca wakacji, przybiore na masie i wyrobię w jakiś sposób rzeźbe na brzuchu ? ;x Nie zrozumcie źle z tym "do końca wakacji" bo będę na pewno wszystko kontynuował, mi chodzi po prostu o zwykły "szpan" w pierwsze dni szkoły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Z przyrostami w dwa miesiace to bedzie ciezko, na nastepne wakacje moze bedziesz mial czym przykozaczyc. Od rozmiarow tych przyrostow, zalezec bedzie dieta regeneracja i w duzym stopniu genetyka.
Ten trening z linku jest to wlasnie ACT. I mozesz go polaczyc z ABS - po treningu rob w dni nietreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Jak masz cieżką prace fizyczną to będzie trudniej niestety. Po 1 dieta musi byc naprawde dopasowana dobrze a po 2 z regeneracja beda problemy, nie bedą miesnie po prostu mialy kiedy odpoczac porzadnie.

Wieksza masa zeby zaczac cwiczyc? Chyba mu sie po prostu kolejnosc niechcacy przestawila ;)

Co do ABS'u to korzystasz z tego zrodla?:
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html
Jesli tak to wydaje mi sie ze naprawde rysunki + opisy sa wystarczajace.

Zmieniony przez - sixstus w dniu 2009-07-26 10:14:45

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
Teraz jade do Gdyni, też do pracy, ale podobno nie będzie taka ciężka ^^ Na pewno nie trzeba będzie przenosić worków z cementem :P Pracuje tylko w wakacje, więc w okresie szkolnym mam luz i dużo odpoczynku ;) Myślę także od początku roku zapisać się na siłkę, także jeszcze wszystko się zobaczy. Wiem że teraz zaczynam dbać o siebie i o prawidłowy rozwój ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc A6W czy ABS, plan treningowy

Następny temat

Chude przedramię

WHEY premium