SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase - ektomorfik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
ektomorfik: 63 kg, 182 cm, 19 lat , ogólne zapotrzebowanie: ~3194 kcal
chce rozpocząć trening na masę, 3x w tygodniu

jestem po całym dniu czytania artykułów i to jest dzisiejszy efekt jeśli chodzi o dietę:]

1/ 8:00 owsianka lub płatki 100g + 4 jaja / jajecznica + owoc, jogurt

2/ 11:00 ciemne pieczywo + tuńczyk 100g + twaróg + oliwa

3/ 15:00 pierś z kurczaka 150g lub filet z dorsza 150g + ryż biały 100g + surówka owoc-warz

trening

4/ 17:00 owoce, pestki dyni

5/ 20:00 100g makaronu + piersi z kurczaka 200g + warzywa

6/ 23:00 twaróg półtłusty 200g + ciemne pieczywo + oliwa

z góry dzięki za wszelkie sugestie.

(// przepraszam za pomylenie działu z początku )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
"to tylko projekt diety, a już się przekonałem że nie jestem w stanie tyle zjeść. trochę to czasu na pewno zajmie, ale u mnie to jak odbicie od dna, dotychczas nie jadałem śniadań, potem na mieście fast food itd., więc na razie dla mnie sukcesem są płatki na dzień dobry ;)"

Dasz radę. Wystarczy chcieć. Jeżeli w głębi serca ( ) nie będziesz chciał to organizm nie wpakuje w siebie tego żarcia. Ale jak będzie chciał to zmienić to wystarczy żebyś odłożył cały ten syf który jadasz i powoli implementował to co sobie założyłeś. Uwierz mi, że po jakimś czasie nie będzie problemem jedzenie takich ilości. Twój żołądek przywyknie do tego. Można przywyknąć nawet do jedzenie rzeczy które nie za bardzo nam smakują ;) (ale są dobre). Po czasie nie myślisz o tym, tylko bierzesz, robisz, żresz i rośniesz ;]

good luck

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 ok jogurt naturalny
2 wywal tunczyka daj rybe nie z puszki
3 oliwa
4 nie ziemniaki i mieso
5 oliwa
6 warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Ja bym powiedział żeby to pieczywo na wieczór też out ;)


Zmieniony przez - Kwic w dniu 2011-01-10 16:15:09

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dlaczego ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
A po co mu ono przed snem? :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po to żeby posiłek był smaczniejszy lepiej zbilansowany, aby lepiej mu sie spało....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Czy ominęło mnie coś przez ostatnie lata, gdy to węgli nie jadało się na noc? :)
CO do spania, to doszły mnie słuchy, ale polecanie węgli chyba nie było od zawsze ;)

Czyż to nie jest faza w której metabolizm zwalnia, człowiek siedzi na dupie i nic nie robi i te węgle mogą się nieco przyczynić do zebrania nieco tłuszczu z tychże powodów?
Wiadomo, że corny chleb to nie biały ryż, but still...

Co straciłem przez ostatnie lata nieczytania działu odżywianie? :P

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2011-01-10 21:22:35

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ominęło Cię to że czasem ze stereotypów warto wychodzić, i że przy dobrze zbuilansowanych posiłkach zwłaszcza jak ktoś jest ekto one nie zaszkodzą. A jeśli chodzi o odkładanie się tłuszczu może bilans ma wpływ.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Czyli mówisz, że węgle złożone o niskim ig można śmiało szamać przed snem? ;)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie widzę problemów. Spytaj osoby na prawdę siedzące w temacie pracowników naukowych np na uczelniach pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Ok, dzięki za odp ;)

pzdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Dieta "180"

WHEY premium