SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

?????????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DLACZEGO OBWODY MIĘŚNI MI SIĘ POWIĘKSZAJA A WAGA NIE WZRASTA??
(NIE JESTEM GRUBY WIĘC NIE SPALAM TKANKI TŁUSZCZOWEJ.CZY KTOŚ ZNA NA TO ODPOWIEDZ??? PROSZE O POMOC,Z GÓRY DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
zapewne pompa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 211
o kurfa

kazdy ma tluszcz w sobie masa jest przerabiana na mase miesniowa proste...

...8 miechów bez kompa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
tez tak mam, ale po co mi waga jak bede wazyl 60kg a w bicepsie bede mial 45cm a w klacie 135cm w pasie zeby nie bylo 80cm to brak masy nie bedzie mi przeszkadzac
Przeciez to nie logiczne obwody rosna to miesnie rosna, objetosc miesnia rosnie, to i jego masa rosnie, moze cos nie tak z waga?

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
CreativePL g**** prawda, tłuszcz nie jest przerabiany na mięśnie, nie strugaj mądrali jeśli jesteś laikiem w danym temacie

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
A może coś źle pomierzyłeś?
Creative

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT - SPLIT -SPLIT

Następny temat

Proszę o pomoc....

WHEY premium