SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 94kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8511

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

M

Cel

Redukcja

Waga

94

Wzrost

185

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca 8h siedząca, 3x FBW

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Staż 2 lata, 3 ostatnie lata 0 aktywnosci

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wcześniej była i masa i redu od 3 lat bez diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

OK

Stosowana lub planowana suplementacja

Kiedyś sporo teraz nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
raczej codzienne pomiary są bardziej mylące niż cotygodniowe, u mnie waga w ciągu dnia nawet do 2-3 kg się potrafi zmienić rekord to chyba ponad 7 kg. \

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
raczej codzienne pomiary są bardziej mylące niż cotygodniowe, u mnie waga w ciągu dnia nawet do 2-3 kg się potrafi zmienić rekord to chyba ponad 7 kg. \
dużo zjadłeś i wody wypiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
święta

Ale w normalny dzien różnica 2 kg w porównaniu z tą z rana to jest norma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9088
Ja nigdy nie mogę się na czczo po toalecie zważyć bo jak nie zjem rana to na toaletę nie pójdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Waż się nad czczo, bez względu, że tak powiem na to czy idziesz na WC, czy nie.

Grunt to systematyczność. Pomiary obwodów oczywiście, nie samej wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to się waż przed toaletą i problem z głowy. Poza tym te pól kilograma w tą czy drugą strone różnicy nei zrobią jak redukcja dobrze idzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6124
Cześć,

Minęły 2 tygodnie i dalej stoję w miejscu mimo tego że i tak uciąłem na początku tygodnia 200kcal czyli obniżyłem na 2300kcal.

Dodatkowo wpadły 1 aeroby na rowerku 30 min oraz jeden wypad na rowery 16km (intensywność mniejsza ale zawsze jakaś dodatkowa aktywność) + 3xFBW

Pomiary (rano naczczo):
Wczoraj: waga 94,3kg pas:106cm
Dziś: waga 95kg pas:106cm (największa waga jaką zanotowałem, ale myślę że to po prostu wahania cały tydzień było 94,2-94,4)

Wcześniej jak pamiętam wchodząc na redukcje od strzała schodziło mi 2-3kg(woda) i później ok 0,5kg na tydzień teraz ani troche nie chce wystartować ta redukcja.

Co teraz robić? Przecież obcinanie kcal mija się z celem, dodatkowa aktywność na tym poziomie raczej też dalej czekać? 2 tyg na diecie 4 tygodnie FBW a waga i obwody takie same jak siedziałem na kanapie i żarłem chipsy

Wstawiam moją dietę może coś tutaj nie pasi ale nie wydaje mi się, dżem mógłbym wywalić ale znowu nie przesadzajmy że to przez niego waga stoi

Dodatkowo 1-2 kawy z mlekiem bez cukru, pepsi zero i woda. Łącznie pije ok 1,5l płynów dziennie. WPC pije z samego rana.

Dajcie jakieś dobre rady żeby to w końcu ruszyło








Zmieniony przez - Cedec w dniu 2017-09-30 08:25:19

Zmieniony przez - Cedec w dniu 2017-09-30 08:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6124
No i jak podpowiecie cos?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76020 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754794
Posiłki wyglądają ubogo i niedoborowo. Sugeruję wprowadzić zmiany aby były bardziej wartościowe. Tutaj masz spore niedobory witamin i składników mineralnych. Dżem i ryż biały do zmiany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6124
Do ryzu i kurczaka dochodza warzywa ale ich nie wliczam, ryz zamieniam z kasza i ziemniakami.

Mysle ze ryz bialy i 50g dzemu nie jest powodem dla ktorego waga i obwody nie chca ruszyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas snu

Następny temat

Problem - Dużo większa siła w wyciskaniu wąsko niż na płaskiej.

WHEY premium