SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.Ja wam pokażę 2 :D

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Davidooo Pisałeś że ten plan jest słaby , mam w natarciu drugi .. To też dam ci go do ocenienia .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Davidooo a o to i on : DI zamierzam trenować nim :D
Pon :
łydki : Wspiecia na palce w staniu 7 serie 12 powtrzórzeń
Odwrotne wspięcia w staniu 7s 12 x
barki :
Wyciskanie sztangielek 5s 10 x
podciaganie sztangielek wzdłuż tułowia 5 s 10 x
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 5 s 10 x
Brzuch :
Skłony w lezeniu płasko 7s 10 powtórzeń
brzuszki w leżeniu płasko 7s 15 x
Wtorek :
Uda :
Przysiady wykroczne 5 s 10 x
Odwodzenie nogi w tył 5s 10 x
Klata
pompki 5s 5 x
pompki 5s 6x
tric :
pompki w podporze tyłem 5s 10 x
Wyciskanie fransuckie sznagielkami w siadzie 5s 10 x
brzuch :
Tak jak w poniedziałek :D
Środa : Regeneracja
Czwartek :
Plecy szrugusy 5s 10 x
Wiosłowanie hantlem 5 s 10 x
Biceps :
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 5 s 10x
Uginanie ramion ze szntangielkami stojąc uchywtem młotnikowym 5s 10 x
Uginanie ramienia w siadze w podporze o kolano 5 s 10 x
Klata
pompki 5s 5x
pompki 5s 6x
Piątek - regeneracja
Sobota :
Łydki - Tak jak w pon
Uda - Ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Uda tak jak we wtorek
Barki Tak jak w poniedziałek :D

To będzie na tyle :D I zauważyłem że tym planem lepiej mi się ćwiczy.. Dzisiaj czułem pompe gdy ćwiczyłem zobaczyłem , jak wychodzą mi żyły pięknie , mięsień pracował .. Ocena planu według mnie od 1 do 10 to : 6 A wasza jaka ? D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
http://img577.imageshack.us/img577/121/zdjcie0364m.jpg zdjęcie po pierwszym miesiącu ćwiczeń :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Trening ukończony ..
Podsumowanie -
Trening - 7
Dieta -5
Ogółem - 6

+ Skakanie na skakance 30 minut :D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Kolego. Jeśli ćwiczysz w domowym zakresie nie radziłbym dzielić treningu na części typu SPLIT a wykonywać FBW. To jest nie opłacalne bo za mało ćwiczeń masz np. Na klatę. Biceps w miarę ok ale zobacz ile powinno się wykonywać ćwiczeń na większe grupy mięśniowe typu klata a ile na biceps. 15serii na biceps to za dużo... Takie pompki raz w tygodniu to Ci mały progres dadzą jak wogule jakiś zauważalny. Polecam Ci ułożyć trening FBW 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Ok dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Ale spróbuję ułożyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
darknes kvrwa jakie fbw, nie ma to sensu iz posiada slabo wyposazona domowa silownie wiec robienie np przysiadow czystych bez zadnego obciazenia te 2 serie po 10 ruchow czy 5x5 to obled
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Davidooo ale przysiady były z obciążeniem 10 kg :) :D tylko zapomniałem dopisać xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podział - lafay

Następny temat

Traning domatora + sztanga +sztangielki 6/7kg

WHEY premium