SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! Arnold Classic 2009 - IFBB PRO ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
Nie przepadam za Greenem. Fakt przygotowany bardzo dobrze ale mam nadzieje ze na Olympi dadza mu popalic. Co do ukladow fakt ze oryginalne ale mi osobiscie nie podoba sie taki sposob prezetowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
ja też nie darze go sympatią, ale wyglądał najlepiej i wygrał zasłużenie, a na olympii wróżę mu co najwyżej 3-4 miejsce oczywiście ze względu na politykę

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
nie wygra olympii bo debiutuje , ale nie da sie zaprzeczyc ze na arnoldzie bez konkurencji ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo vic i phil beda w lepszej formie
do tego ekipa muscletech'a Dex + Jay
i Wolf po ktory moze ladnie namieszac
jak i oczywiscie x-man i silvio
ale ogolnie z tym e problem z poduim bedzie mam na mysli dwoch pierwszych wymienionych jako ze przygotuja lepsza forme + ze wzgledu + ekipa MT raz ze wzgledu na forme dwa polityke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
vic nie dostanie sandowa , raz zer nie zrobi formy i nog , dwa nie wygral arnolda , w takiej sytuacji nie dostanie o napewno

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
vic nie wygra w tym roku mr O bo nie wygrał arnolda, kai jest jeszcze za słaby aby wygrać mr O, więc chyba w tym roku 1 miejsca na mr O nie przyznają nikomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
A ja myśle, że wygra albo Cutler, albo Dexter, wystarczy przypomnieć sobie sytuacje z o 2007. Dla wszystkich było oczywiste, że Victor był zdecydowanie lepszy od reszty a i tak wygrał klocek I teraz wątpie, żeby ktoś był bardziej lepszy od Cuts'a/Dex'a niz Victor od kloca w 2007.

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ja obstawiam cutsa , mt bedzie chcialo ''3 times baby'' , chyba ze puszcza heatha , wolf tez moze namieszac ale nie sadze zeby az tak bardzo , kai nie bo debiut , vic nie bo zawalil arnolda i to mocno zawalil , juz to 2 miejsc to jakas promocja byla ;p

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21245








takie porownania vica z kaiem z ac

Zmieniony przez - dimien w dniu 2009-03-12 18:48:46

Zmieniony przez - dimien w dniu 2009-03-12 18:49:13

Zmieniony przez - dimien w dniu 2009-03-12 18:49:27

never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
..teraz jak patrze na te fotki mysle sobie,ze Vic pospieszyl sie z powrotem,przeciez musial byc swiadom swych niedoskonalosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na jakim kanale sportowym leci cos o kulturystyce?

Następny temat

Debiuty 2009 w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness

WHEY premium