SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! Arnold Classic 2009 - IFBB PRO ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
1.Warren
2.Kai/Silvo/Freeman
3.Silvo/Kai/Freeman
4.Freeman/Silvo/Kai
5.Victor
Coś mi mówi żeby tak obstawiać... Warren naprawdę świetna forma! Ciężko powiedzieć mi miejsca 2-4... Tu będzie mi się wydaje, że ostra walka. Ale jestem zdecydowanie za tym by warren wygrał!

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
Silvio najlepiej pocięty...
Jeżeli sędziowie będą swoje kryteria opierać o mase to Kai no. 1

Victor tez fajnie wygląda....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
wg mnie Freeman albo Kai ale bardziej ten pierwszy wygra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Kai Greene Wygrywa bezapelacyjnie!!! Nikt nie jest w stanie jemu zagrozic.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ubytek na nodze po kontuzji Victora bardzo widoczny, co jest niestety bardzo smutna dla niego wiadomoscia, bo wg mnie Vic juz nie zdobedzie tytulu Mr. Olympia. Wracajac do AC, Martinez nadal ma problemy z definicja, brakuje mu te kilka procent zeby byc w pelni formy.

Kai ogromna masa, w pozie klatka bokiem, udo (w szczegolnosci dwuglowy) monsturalnie sie prezentuje. Wlasciwie nie ma u niego zadnych brakow, poza tym ze jak Victor wg mnie brakuje mu troszeczke do maks. formy.

IMO Freeman jest wsrod wszystkich w najlepszej formie, jednak jego wzrost robi swoje i mimo najwiekszej wagi nie wyglada tak muskularnie jak np. Kai.

Przechodzac do sedna:

1. Kai Greene
2. Toney Freeman
3. Victor Martinez
4. Branch Warren
5. Silvio Samuel
6. Dennis James

PS. Nie ogladalem webcastu, wnioski wyciagam z aktualnie dostepnych zdjec, moj poglad moze sie zmienic jak ukaza sie jakies lepsze foty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
Sądząc po tych fotach to Viktor nie wygra na 10000000000000%.... cienko wypada na tle innych.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
A tak z innej beczki ; w marcowym MD , w wywiadze z Victorem , wypowiadała się ,że ma 172 cm wzrostu .
Freeman w tym samym numerze pisał ,że ma 185 cm wzrostu .
Czemu na scenie nie widać tej różnicy 13 cm , a nawet Victor na wyższego wygląda ? Rozumiem ,że nie są wyprostowani ,ale mimo wszystko powinna być widoczna róznica między ich wzrostem.

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Jak już to Victor 182cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
PS2. Wydaje mi sie, ze sedziowie nie beda mieli odwagi posadzic Martineza dalej niz na 2 miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Kai mimo że nie jest docięty na takim poziomie do jakiego mnie przyzwyczaił (ale można to zgonić na ogromny postęp w masie)wygra te zawody. Jest wyraźnie lepszy od reszty stawki. Ciekawe tylko czy Freeman czy Warren zdobędzie drugie miejsce. Vic o ni nie walczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na jakim kanale sportowym leci cos o kulturystyce?

Następny temat

Debiuty 2009 w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness

WHEY premium