SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększanie wytrzymalości mięśni part 1(by theredel):

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
to jak mam robic na pocztaku robile 300 brzuszków ale takich normalnych ze od pozycji lezacej do kolan sie podnosiłem pre 1,5 mies. efekt taki ze jak rozgrzeje brzuch i napne to widac zarys "kaloryfera" ale po za tym nic od 2 dni robie tak jak to niby nalezy poprawnie ze spinam ale daje rady tylko 50 razy na raz wiec rozkładam na 2 serrie noi miesnie srodkowe sa twarde ale te na samej gorze zaczynaja marniec jusz po 2 dniach;/ chciałbym zrobic "kaloryfer" w 3 mies. jest to mozliwe jestem wstanie sie poswiecic i nawet robic brzuszki 6 dni w tyodniu ale nie chce wydziwiac z jakimis aerobami dieta czy cos takiego mam barddzo dobra przemiane ;p;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
z tego co piszesz, to trochę chyba masz tłuszczyka, jeśli bardzo chcesz, to myślę, ze możesz robi tak: rano, po przebudzeniu jedziesz moim programem spięcia (działają mocniej na brzuch niż skłony, dlatego możesz zrobić tylko 50), a wieczorem przed snem robić skłony ze skrętem-na początek myślę, że 100 powtórzeń, jak sie będziesz starał, to myślę, ze w 3 miechy będzie poprawa (walnij se fotki teraz i powiedzmy co 2 tygodnie dla porównania-zawsze w tym samym miejscu/przy tym samym oświetleniu)
pozdro

aha, zapomnialem jeszcze o rozciąganiu napisac: rozciągamy brzuch za każdym razem w ten sposób: kładziemy się na brzuchu i rękami odpychamy się od łóżka/podlogi, nie odrywając jednak bioder




Zmieniony przez - theredel w dniu 2008-02-24 20:42:00

to rozciąganie robimy przez minimum 5 minut po każdym treningu, w przeciwnym wypadku po pewnym czasie zaczniemy się garbić; do rozciągania można dorzucić ćwiczenie na mięśnie proste grzbietu, np jakieś izometryczne

Zmieniony przez - theredel w dniu 2008-02-24 20:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
tlusczyku nie mam widac mi wszystkie zebra mysle ze nawe powinienem przytyc zrobie ci fotki i wysle jak nie masz nic przeciwko ale tylko prywatnie pod wiczór ok rano 50 a wieczór do 100 a musze ze sklnami nie moge zwykkle? a czyli co calych brzuszkow nie robic mam nadzieje ze mi cos to pomoze i mi nie zaczna zanikac dzięki za pomoc zgadamy sie wieczór dziki jescze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Ja chyba się skuszę na ten trening, jutro jeszcze dam znac dokładniej, musze się zastanowić (cwicze SW) czy ten trening czy raczej brzuch na drazku robić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
to od dzisiaj rana zaczynam trening na brzuch 50 rano spiec tak ok 6-7 godziny bo pozniej szkoła do popołudnia a pozneij jak codzien przy normlanym treningu bede robil ok 60 i zwiekszał cidziennie liczbe powturzen po ilu efekty? nie stosuje zadnej diety jak wczesniej mowilem nie mam warunkow tu szkola zawsze cos zjem itp oczywiscie dog leci do ciebie za pomoc i temacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
niedawno poszlem z brzuszkami a dzis ruszam z pompkami, za jakis czas sie odezwe jak efekty

Zmieniony przez - Sap3r w dniu 2008-02-26 15:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A unoszenie nóg w zwisie na drążku to już do wiekszych zakresów ruchu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
pojdejutro:"to od dzisiaj rana zaczynam trening na brzuch 50 rano spiec "- to chyba nie mój trening ...
Saper: 3mam kciuki
XSpeed: tak, większy zakres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
https://www.sfd.pl/Zabisko/dziennik_1000_spiec-t386558-s2.html#post7

śledź efekty
oto link .
ja robie i zauważam efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
nom nie dokonca twoj trenin bo nie robie na serrie tylko raz ale dałes wzkazówki i dzieki tobie zmieniłem wszystko a jak myslisz codzienie rano po 50 spięc i na wieczór tesz zaczne od 50 i bede dziennie dokladał to bedzie efekt po 3 misiącach a wlasnie a odpoczynek czy jak to sie tam nazwya redukcja po ilu i ile dni
(jak rozgrzeje i napne brzuch jest zarys "kaloryfera")
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak zmezenia po treningu

Następny temat

Trening masa do oceny ;)

WHEY premium