SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększanie wytrzymalości mięśni part 1(by theredel):

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
pojdejutro: jak będziesz dodawał przykladowo po 1 spięciu codziennie, to dla 50 spięc będzie to 2%, ale jak dojdziesz do stu (po pięćdziesięciu dniach, jadąc moim programem będziesz już wtedy o wielę wielę dalej), to 1 spięcie będzie tylko 1 procentem, w moim treningu masz co dwanaście treningów progres powtorzeń o 100% i daje on szybko efekty; jednak jaki wybierzesz trening-sprawa indywidualna, jeśli wolisz, to rob swoim sposobem, kluczem do sukcesu w kazdej dziedzinie jest wytrwałość i konsekwencja w dzialaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
no ja chce robic tak :
budze sie rano i codziennie zrobie 50 spięc i na wieczór przy treningu bede robił od (dzis tak zaczełem) 70 i dziennie dodawał o 5 czy styknie mi cos to czy to bedzie na darmo mam nadzieje ze da cos na wiecej nie moge sobie powturzyc bo rano zawsze do szkoly a na wieczór 1,5h przeznaczam na trening dzięki bardzo za podpowiedz doceniam to jak jescze masz co do napisania to pisz chetnie poczytam i moze jescze cos dołoze bardzo mi zalezy na rzezbie brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
no w planach już mam okolo 30 tematów na arty, jednak na razie mam trochę zap***dol na studiach i w pracy, ledwo mam czas iść na siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Jak najlepiej ustosunkować sie w dniu z tym treningiem ??
Jakos w środku dnia, czy moze rano naczczo, albo na wieczór przed lub po ostatnim posiłku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
najlepiej zrób tak jak w dzienniku u Żabiska-objaśniłem go szczegółowo co i jak najlepiej zrobić, gdzieś poprzednio był link, poza tym przeczytaj cały temat, było o tym pisane-podałem jak ja robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Jak najlepiej ustosunkować sie w dniu z tym treningiem ??
rano i na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha, tym razem SOG już poszedł /wczoraj zrobilem pierwsze zakupy na sfd /, co więcej na potrzeby cyklu opierającego się o Twoja metodę, Theredel. Robie 10 serii na drążku na plecy (szeeeroko) po 4x (mój max to 16, góra 18). Potem na klate 10x4x75kg na plaskiej (max z tym ciezarem to tez kolo 16). Z Twojego artu by wynikalo, że powinienem robic po 3 powtorzenia w obu, ale imho to za malo. Po 2 treningach: plecy czuje ładnie, klaty za bardzo nie poruszyło. Dodam ze trening co drugi dzien, a reszte miesni cwicze zwyklym splitem /mniej serii niz zwykle bo barki, bic i tric pracuja przy klacie i plecach/. Za jakis czas zaloze temat i napisze jak to u mnie wyglada. Bede chyba pierwszym testujacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
Guderian trzymam kciuki, rzeczywiście, na test brzucha zgłosiy sie dwie osoby, czego jedna ma już swój dziennik, teraz to forum wzbogaci się o test drążka
a jakie to suple??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3,8 kg Super Whey Gainera Olimpu i 3 puchy 665g CP (jedna dla kumpla). Do tego łykam apteczne ZMA i witaminki. Na razie idzie nawet lepiej niż plan zakłada, ale zobaczymy co bedzie później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
Witam wszystkich śledzących temat, jest już drugi mój art, zapraszam do lektury:
https://www.sfd.pl/temat387855/

Zmieniony przez - theredel w dniu 2008-03-01 15:46:43

Zmieniony przez - theredel w dniu 2008-03-01 15:47:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak zmezenia po treningu

Następny temat

Trening masa do oceny ;)

WHEY premium