SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zuffa kupuje Strikeforce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Kharitonova pominąłem bo nie widzę go jakoś w UFC. Mógłby dać dobrą walkę z jakimś strajkerem puki nie zejdzie do gleby,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kategoria ciężka w SF zostanie rozwiązana

http://www.mmamania.com/2011/12/15/2638909/strikeforce-announces-the-dissolution-of-its-heavyweight-division

czyli finał turnieju, jedna-dwie walki i koniec, także pójdą do UFC albo w pisdu



Rav no tak ale celem Melendeza jest UFC także jak będą chcieli go na siłe trzymać w Strikeforce to za dobrze nie wyjdą na tym.

"The goal is to be number one in the world at the end of the day," Melendez said. "And the only way to do that is by getting the UFC title."

Pewnie sie dogadają ze jeszcze 2 walki po Masvidalu sobie w SF zawalczy zgodnie z kontraktem i wtedy UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mogą go jeszcze skusić kasą. Z tego co mi się wydaje to Melendez teraz i tak za walkę kasuje więcej niż cała śmietanka LW z UFC z Edgarem włącznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
PanieParówka, Kaczunia to zdrajca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
a ja chciałbym zobaczyć jak dos Santos wyłącza prąd Big Foot'owi jednym ciosem. Prędko do te walki nie ( o ile w ogóle ) dojdzie, ale pogdybać mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
to sa ziomki nie beda chcieli ze soba walczc i tak

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bo ja wim, Junior mówi, że nie chce walczyć tylko z Big Nogiem, ze względów mentorskich i w ogóle. A że o tytuł, jakby nie było wyjścia, to i tak mogą walczyć.

I dobrze w sumie, bo to się irytujące robi, połowa fajterów w każdej kategorii wypiła se z kimś tam bezalkoholowe i już przyjaciele i walczyć nie będą.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-12-24 00:05:59

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Poprawka, mogliby zawalczyć gdyby Minotauro rozsądnie skończył Mira ciosami, a nie za wszelką cenę szukał poddania. Gdyby to wygrał imo następna walka byłaby rewanżem z Velasquezem o TS, a tak to pewnie będzie Velasquez vs. Mir też o TS, bo innej możliwości nie widzę Powrót Nogueiry do treningów jest planowany na czerwiec 2012 do oktagonu zapewne wróci pod koniec 2012... Patrząc na wiek Big Noga, a w szczególności organizm wyniszczony kontuzjami nie jestem przekonany do tego, że jeszcze będzie mógł pokonać kogoś z czołówki chociaż bardzo bym chciał się mylić.
Jeśli chodzi o "kumpli z teamu" też mnie to wkurza, bo przez to odpadają ciekawe zestawienia, bo dużo jest fighterów z tego samego klubu należących do czołówki w tej samej wadze. Tylko Holendrzy mają to w dupie i im by nie przeszkadzało wpyerdolić kumplowi z teamu, bo tego wymaga ten sport CO CENIĘ. Jeśli chodzi o bigfoota to Cormier mu już pokazał miejsce w szeregu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.fight24.pl/nogueira-tlumaczy-sie-dlaczego-nie-znokautowal-mira/

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A fakt, zapomniałem, że dos Santos kumpluje z Big Foot'em. No ale skoro Cormier go zniszczył, to strach myslec co by mu dos Santos zrobił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Ligi A1 w formule MMA - w tej chwili !

Następny temat

Bellator 36 NA ŻYWO

WHEY premium