SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie tłuszczu a nabieranie masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24366
ja bym polecial ketoze sprawdzona metoda... tylko zebys PO ketozie nie zj**a*** sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Jeszcze ucinać węgle i kcal? Chłopak by się zagłodził przecież.


Autorze, masz możliwość chodzenia na siłkę i kręcenia aerobów na czczo (np. rowerek stacjonarny - super rozwiązanie. Nigdzie nie wychodzisz, w domu palisz fat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
gdzie przy takim zatłuszczeniu ketoza...nie ma tu też konieczności ładowania takich ilości białka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1221
dzieki za rady i sorry za pozna odpowiedz (zagladam tu raz lub dwa na tyg.)

Jezeli chodzi o sen to spie srednio od 1 do 8:30 rano, czyli 7.5 godzin. Czuje sie zawsze wyspany, a gdy spie dluzej to wstaje zmulony.

diete zaczalem 3 dni temu, zaj**iscie to wszystko pachnie - zdazylem zapomniec jak to jest zjesc zwykly domowy posilek.

Co do liczby kalorii to na razie utrzymam to co mam w diecie, mysle ze biorac pod uwage to jak przez ostatni rok sie odzywialem to nawet 3200 kcal by mi nie zaszkodzilo, bo sam fakt przywrocenia regularnosci posilkow sprawi, ze schudne kilka kg minimum. jak potem sie waga zatrzyma lub bedzie rosla to po prostu utne kalorie o kilka procent, bede eksperymentowal.

jezeli chodzi o cwiczenia to jutro zamierzam dokonac przemeblowania swojej malej sypialni, co pozwoli mi na wcisniecie tam sila lawki treningowej ze stojakami LUB rowerku - obu nie dam rady. silowni zadnej w poblizu nie mam, zreszta czasu na dojazd i kasy tez nie (mieszkam w Wawie i tutaj silownie sa dosc drogie). czy wg. Was lepiej abym to miejsce w sypialni zagospodarowal przyrzadami silowymi, czy rowerem? musze wybrac :)

dodam, ze nie zalezy mi na czasie, nie spieszy mi ze schudnieciem zupelnie.

Zmieniony przez - twoplustwo2 w dniu 2011-11-09 13:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1221
Koniu151
gdzie przy takim zatłuszczeniu ketoza...nie ma tu też konieczności ładowania takich ilości białka.


sadzisz, ze powinienem zmniejszyc ilosc bialka i dodac ww?

P.S. tam wyzej napisalem ze nie zalezy mi na czasie, co nie jest do konca prawda. chcialbym zrzucic ten 'nadmiar' 25kg, ale nie mam wygorowanych oczekiwan czasowych. jezeli uda mi sie zrobic to np. do pazdziernika przyszlego roku, to bede zadowolony. co nie znaczy, ze jestem gotow czekac na to np. 3 lata :)

Zmieniony przez - twoplustwo2 w dniu 2011-11-09 13:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Wykup u konia diete i trening to spokojnie na wakacje bedziesz zaj**iscie wyglądał;)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1221
dzieki za rade :) wole jednak sam wszystko zrobic sam, to sie przy okazji naucze co i jak robic i bede mogl to dluzej utrzymac - nie przeszkadza mi wlozenie w to wlasnej roboty :) nie mam tez celow zwiazanych z konkretnym wygladem na wakacje czy inna pore roku :)

postanowilem tez wrzucic jeszcze jedno zdjecie i z czasem porownywac do siebie podobne ujecia aby zobaczyc postępy. złowieszczy wyraz twarzy mam dlatego, ze gapilem sie na lustro przede mna, przez co wzrok mialem do góry skierowany :) aha no i musialem troche na zdjeciu wyciac w okolicach bokserek bo po zrobieniu zdjecia zdalem sobie sprawe ze bylo przez nie co nieco za duzo widac :D




Zmieniony przez - twoplustwo2 w dniu 2011-11-09 15:41:08

Zmieniony przez - twoplustwo2 w dniu 2011-11-09 15:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Biegaj siłownia i dieta. i z dnia na dzien bedziesz sam widział:)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1221
pytanko: co zrobic jezeli po prostu nie daje rady tego wszystkiego zjesc? ;)

najwyrazniej 6 posilkow to dla mnie za duzo, po prostu nie mam w zoladku na tyle miejsca aby je upchnac. zamierzam od dzisiaj zmniejszyc liczbe posilkow do 5 - posilek nr. IV wywale i zamiast tego zwieksze nieco kalorycznosc posilku I oraz III. rostbef w posilku V bede zmienial co 1-2 dni z łososiem, aby nie zabrakło ryby.

Ale co jezeli nawet wtedy nie dam rady? np. przy obecnym sniadaniu jestem juz po zjedzeniu troche ponad polowy tak najedzony, ze reszte musze jesc jak zolw. Ostatecznie wychodzi na to ze sniadanie jem ponad godzine, bo szybciej nie moge.

Zmieniony przez - twoplustwo2 w dniu 2011-11-10 11:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Pokaz rozpiskę przykładowego dnia

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie - kilka cm w pasie

Następny temat

168cm/68kg, dieta na masę

WHEY premium