SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zobaczcie moje zdjęcie i prosze doradzcie mi !!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Czesc,
bardzo proszę Was o rade...otóż mam 165 cm wzrostu od stycznia
jestem na diecie i z 70 kg zjechałam na 58..dieta raczej normalna 4-
5 posilkow dziennie ostatni o 18..unikam bialego pieczywa i nie
lacze kartfoli z miesem to tak w skrocie :) i chodze 4 x w tyg na
aerobik (ten trenuje juz 2 lata jednak dopiero przy diecie dał
efekty ) 2 x fat burning, raz TBC i raz STEP...i tu moje pytanie do
Was...jakich zajec powinnam unikac, albo na jakie zmienic gdyz moje
nogi nie sa tak szczupłe jak np góra..wsumie obow ud spadl o 6 cm a
łydki o 3cm ale nie wiem czy zjaecia Stepu sa dobre dla mnie - boje
sie ze rozbudowuja miesnie;/ Bardzo prosze was o rade a to moje
zdjecie<br />
www.voila.pl/416/rhoxv/?1 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
heheh wiedzialam ze tak bedzie :) no niestety nie udalo sie ich zachowac..powoli zabieram sie za cwiczenia na klatke w domu..musze tylko poszukac co i jak :) i kupic hantelki :) a co do treningu silowego..chyba musze pogodzic to z zajeciami na sali bo z nich nie mam serca zerzygnowac a nie mam zamiaru cwiczyc cos czego nie lubie bo to nie bedzie mialo sensu ..muse to przemyslec i zapisac sie na silke i na fitness dalej. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Po pierwsze to kazdy ma inna budowe.Ty akurat masz taka ze wiecej zbiera sie w okolicy bioder i nog,ale i tak wydaje mi sie ze zdjecie jest zrobione od dolu bo powieksza ta partie ciala;)
Mi zawsze dobrze robil basen,wysmukla cialo,nie obciaza stawow jak zapewne step itd.Ale nie ma co sie martwic, wygladasz ok. Sprobuj basenu,moze rower ?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
tak zdjecie robione jest od dołu ;)
Rower niestety odpada a basen zabiera mi za duzo czasu..chce chodzic nadal na fitness bo to baaaardzo lubie (i wlasnie najbardziej step)i tu mam dylemat czy chodze na dobre zajecia...czy nie rozbudowuje miesni tym stepem? eh mam mentlik w glowie :( i tak osiagnelam dobry wynik dieta i cwiczeniami ale te nogi mnie troszke dobijaja;/ dzieki za odpowiedz wogole :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięśnie rozbudowują sie od ciężkich ćwiczeń siłowych, diety z dodatnim bilansem kalorycznym. Rozwój mięśni zależy też od poziomu testosteronu, HGH, insuliny, progresji ciężaru w ćwiczeniach, zmian w treningach i diecie, posiłku w oknie anabolicznym, posiłku przedtreningowego i potreningowego w odpowiednich ilościach i proporcjach, odpowiedniego śniadania i posiłku na noc.
Nie spełniasz żadnego z tych warunków więc nie ma problemu
Budowanie masy mięśniowej jest trudniejsze niż redukcja nawet dla facetów. Nawet gdybyś się starała spełnić te warunki, to nie masz jąder gdzie produkowane jest 95% testosteronu niezbędnego do budowania dużych mięśni.
Jak widzisz, duże mięśnie to nie Twój problem
Tobie grozi najwyżej tłuszcz na nogach, nie ogromne mięśnie.
Inną sprawą jest odkładanie się tkanki tłuszczowej. Z genami nie powalczysz za bardzo. Da się oczywiście zredukować tłuszcz z nóg, al zanim to zrobisz góra zeszczupleje jeszcze bardziej.
Ja np mam tłuszcz w dolnej części brzucha i na klatce, ale zanim to zredukuję, nogi i plecy będę miał wycięte na maxa.
Poza tym sylwetkę masz bardzo ładną, dziękuj matce naturze za to co masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
o kurcze....dziekuje! zrobilo mi sie bardzo milo !
No i nie powiem troche mnie uspokoiles..
I masz racje...taka chyba moje natura ze nogi bede miec zawsze wieksze..nie mam zamiaru juz sie odchudzac jakos bardziej bo jesli chodzi o "górę" to z D zrobilo sie B i mam strasznie szczupłe ramiona czego moze tu nie widac..
Chyba zrobie tak bo juz pare osob polecalo mi rower..zapisze sie raz w tyg na zajecia typu Spinning..i musze chyba siebie zaakceptowac taka jaka jestem :)
Wklejam jeszcze pare zdjec swoje w spodnicy gdzie widac nogi - prosze sie nie smiac z doboru butow i spodnicy - wiem ze zle ale musialam zrobic :P acha no i tych moich chudych łapek fotka
http://www.voila.pl/479/qhrbb/?1
http://www.voila.pl/481/8ebki/?1
http://www.voila.pl/407/i46nu/?1

Mam nadzieje ze spinning bedzie ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laska, zapomnij o redukcji
Dbaj o sylwetkę, odżywiaj się zdrowo i to wszystko. Jak zaczniesz myśleć o kształtowaniu sylwetki i poprawieniu proporcji to zapisz się na siłownię. Treningi które aktualnie wykonujesz spokojnie utrzymają Twoją sylwetkę w odpowiednim stanie, jeśli będziesz chciała lepszych efektów, to myśl o treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
ok dzieki bardzo za rady...wiec bede sobie dalej fitnessowac jak to robilam caly czas bo bardzo to lubie..i z zcasem pomysle o silowni bo przydalbo by sie poprawic biust, posladki itd :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez wylliam za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
o shit, zaj.ebisty tylek :o

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamulenie

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny(potrzebne rady)

WHEY premium