SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany skórne po Cardaryne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 427

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

91

Wzrost

182

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

116

Obwód uda

67

Obwód talii

Staż na siłowni

Okolo 2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

30% białka 20% tuszcze 50% wegle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Parę propy neta tera masteron enanthate i enan teść i cardaryna

Opisz swój plan treningowy

Split cardio interwaly

Cel cyklu

Jest redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

On

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Okolo 13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudniecia

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Dziala

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

160 klata 220 martwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 734
Siema od 2 tygodni biorę Cardaryna 20mg e0d z rana naczczo i wyskoczyły mi pryszczyki plamki nwm jak to k***a nazwać tylko na rekach jest ich sporo i na szyji ze 2. Pielęgnuje skórę przemywam spirtem smaruje na noc maścią z cortyzolem shower biorę 2 razy dziennie. Przejdzie to czy odstawić?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Popularna przypadłość po tym środku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 734
Przejdzie to po jakimś czasie stosowania czy będzie gorzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Niektórym to schodzi po odstawieniu, niektórym te zmiany zostają na długie miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69233
Dokładnie jak wyżej.
Ja nie mam problemu z syfami, nigdy nie miałem...morfologia wzorowa i to latami a na GW pojedyncze ropniaki, podskórne bolące i długo się trzymały.
Nie dla mnie ten środek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Ja też zrezygnowałem z tego powodu bo te pryszczole u mnie były jakies nietypowe. Nie do wyciśnięcia. Jak jakiś ostry trądzik. U ciebie to wygląda jak wysypka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 734
No parę jest takich dziwnych h** tam Może przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Testoreron
Ja też zrezygnowałem z tego powodu bo te pryszczole u mnie były jakies nietypowe. Nie do wyciśnięcia. Jak jakiś ostry trądzik. U ciebie to wygląda jak wysypka.

Może to nie były wcale pryszcze tylko reakcja na uczulenie albo jakaś alergiczna przyczyna/nietolerancja

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 734
A jak to alergia umnie, to będzie lepiej klepać te gw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Możesz jeszcze posiedzieć na nim tydzień czy dwa i obserwować, jak zacznie się pogarszać to ja bym osobiście odstawił
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 734
Właśnie zrobię tak jak piszesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test bold deka master novo - cykl 10msc

Następny temat

Pomoc z morfologia

WHEY premium