SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy skórne, zapalenie mieszków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 107
1. WIEK: 26
2. WAGA: 96
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 48
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 80
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
a) Test NPP
b) Test Master
8. TRENING: FBW 4d
9. CEL CYKLU: Redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Pół roku temu przerwa od cyklu 3 mies
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2200kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 180
-martwy ciąg: 220
-przysiad: 200

Cześć,
Mam mały problem. Cały poprzedni cykl musiałem brać izotek, ponieważ od samego początku miałem problemy ze stanem skóry na rękach. Lekarz zdiagnozował zapalenie mieszków włosowych. Przyjmowałem minimalną dawkę izoteku - 20 mg dziennie, co pomogło mi pozbyć się problemu.

Po zakończeniu poprzedniego cyklu, zrobiłem mostek i wkrótce rozpocząłem kolejny cykl, zaczynając od samego testosteronu w dawce 450 mg week + HCG. Nie dodawałem inhibitorów aromatazy, aby utrzymać wysoki poziom estrogenu (E2). Moje wyniki E2 wynosiły od 130 do 150 pg/ml (norma 11,3-43,2), i nie miałem żadnych problemów ze skórą, dosłownie żadnej krostki. Przez ponad 3 miesiące utrzymywałem taki stan, aż przyszedł czas na zniżenie poziomu estrogenu.

Dodałem propionat masteronu w dawce 100 mg e2d oraz anastrozol e2d. Na początku przyjmowałem dwie dawki IA po 1 mg, potem zmniejszyłem do 0,5 mg i wtedy zaczęły się problemy. Dosłownie po 10 dniach od rozpoczęcia tych środków, na całych moich rękach pojawiły się małe czerwone krostki, począwszy od nadgarstków aż po barki.

Czy ktoś wie, co może być przyczyną tego stanu rzeczy? Zastanawiam się, czy problemem w moim przypadku może być zbyt niski poziom estrogenów. Nawet przy tak wysokim poziomie estrogenu jak 150 pg/ml, nie doświadczam żadnych skutków ubocznych w moim funkcjonowaniu. Wiem, że masteron to pochodna DHT, co również może powodować problemy, jednak podczas poprzedniego cyklu już na samej kombinacji testosteronu, HCG i IA miałem problemy skórne. Teraz jednak problemy pojawiły się w momencie, gdy dodałem IA i masteron, wcześniej nie miałem żadnych krostek na ciele.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
a jaki masz poziom teraz E2 i innych hormonów ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 107
lodzianin1
a jaki masz poziom teraz E2 i innych hormonów ?


E2 30,67 norma 11,3-43,2
Test 56,9 (Maszyna więcej nie wydoi) norma 2,490-8,360
Prol 8,32 norma 3,46-19,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
no to wygląda że będziesz musiał się podpierać izo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 107
No tak, ale czy to jest możliwe, aby IA powodowały u mnie problemy skórne czy to raczej kwestia mastera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669698
ciężko powiedzieć trzeba by odstawić wszystko po kolei i szukać czynnika sprawczego ,wszystko jest możliwe niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
Siema.
Ja w pierwszej kolejności obstawiałbym tutaj środki oparte o dht jednak tak jak wspomina wyżej lodzianin, tutaj praktycznie przy czym takiego stanu rzeczy może być więcej związane zarówno z samymi środkami podwyższonym poziomem testosteronu przejmowaniem inhibitorów aromatazy ale również z tym jak funkcjonuje twój metabolizm podczas stosowania poszczególnych środków i pośrednio może też wpływać tutaj na problemy skórne. Może być po prostu tak że jak jesteś na bombce to problemy skórne będą się nasilać A jak z niej Zejdziesz to ustąpią

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania wyniki

Następny temat

Zaopatrzenie na pierwszy cykl

WHEY premium