SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany skórne?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
Witam biore od 3tyg tescia oraz decaject i zauwazylem tydzien temu rozowa plame na moim brzuchu ktora ma ok 1,5cm, nie swedzi ale mnie wqr. Na poczatku myslalem ze to pryszcz xD ale kumpel mowi ze tez ma takie plamy w okolicach brzucha po omce. Prosze o pomoc jezeli cos ktos wie na ten temat, a nie o glupie komentarze.

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Mnie nie swedza te plamy :) Zrobie kuracje tym Calcium i jak cos bedzie gozej to pojde do dermatologa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Daj foto tej zmiany.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
Nie posiadam aparatu w tej chwili ale wyglada ona podobnie do ukoszenia przez komara tylko jest podluzna ;/

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334


Sry za odswiezenie ale mam podobny problem...
Wyszly mi dwie takie plamy jedna na brzuchu po prawej stronie druga na nadgarstku prawej reki . Dolaczam foto
Co to moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
refresh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
Ch** wie co to jest ;) przestan brac problem zniknie.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Dopiero zaczalem cykl biore Tescia Norme jak to nic groznego to nie przerywam ale niech ktos sie jeszcze wypowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
masz to od deki, niektorzy maja jakies reakcje uczuleniowe na ten srodek. 2 tyg i minie samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
SHIELD a od tescia tez moze takie byc ? przejdzie samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
spotkalem sie z takimi plamami wylacznie po dece, dochodzi tez swedzenie skory. wez sobie zrob mala kuracje wapnem (calcium). troche pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
miałem takie plamy na przedramionach, brzuchu, plecach, ogólnie na całym ciele, tu na forum mówili, że to uczulenie. Nie kieruj się forum, idź do dermatologa, ja miałem grzybice - jakoś zeszło, leczenie trwało długo i było dość kosztowne, zostały mi jeszcze na plecach, zmieniły kolor na biały od słońca.

ex TyreX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek AX/EC

Następny temat

gregory moze ty pomozesz jaki boldek obecnie jest godny uwagi

WHEY premium