SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany / Nowości w sklepie SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
jak mozesz to przeslij mi na maila co uwazasz ze jest za drogie i cenny w innych sklepach a postaram sie co z tym zrobic. tylko nie bierz pod uwage białek na promocji w innych sklepach.



pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
kogut looknij no na glowna strone supli

https://www.sfd.pl/suplementy/

mam nadzieje,ze jest ok ? Musialem zrobic porzadek z podwieszonymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
bardzo ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
ok
Wasze tematy (Twoje i mateo ) dalem do jednego tematu, ktory jest zamkniety...jak chcesz tam prowadzic dyskusje to sobie go otworz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Źle się zrozumieliśmy. Nie porównuje cen Aminostara z różnych źródeł ale ogólnie piszę że Firma drogawa bo 90 zł za 1000g koncentratu to drogawo. I tutaj mam pytanie czemu izolat jest w podobnej cenie co koncentrat i ultrafiltrowany koncentrat??

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja taki w sumie offtop mały...adres w podpisie Pana Sławka się nie zgadza chyba

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
racja, brak kropki

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Jeżeli chodzi o bialka to istotnie są dośc drogie. Jednak ludzie z AMINO STARA walczą o to żeby byly tańsze . Inne produkty nie sa tak drogie i myśle ze warto je kupować. Na mnie działają :)

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Witam
Chcialem sie upewnic czy mnie oczy nie myla - WPI Activity 2,6kg za 149zl? Jesli tak to bedzie moj faworyt i przy najblizszej okazji sie zaopatrze
Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Tak to prawda ceny Activity wymiataja w naszym sklepie. Myśle że są najniższe w całej sieci. Cały czas będizemy kombinować żeby coś poprawiać na lepsze.

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturell Pro Lecytyna - ??

Następny temat

CELL PUMP...

WHEY premium