SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany / Nowości w sklepie SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
tam jest 2kg nie 2.6kg
pozdro
wejdz w opis tam jest podana waga

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-08-31 10:28:11

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
pisze jak byk 2,6kg w opisie izolatu.

A błąd jest w koncentracie, na zewnątrz 2,6 a w opisie 2 kg

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Junior czytaj ze zrozumieniem... mowimy o WPI: "ACTIVITA Whey Protein Isolate 90 Plus Authentic 2,6 kg" 149zl a zle jest podane przy WPC bo w opisie pisze juz "ACTIVITA Whey Protein Concentrate Xtreme 2 kg" za 132zl wiec Sławku bylbym wdzieczny gdybys wyjasnil jak to w koncu jest z tym WPI - jest to 2,6kg za 149zl? Dziwne ze tansze od WPC by bylo Wydaje mi sie ze bedzie to 2kg a wam wkradl sie blad... Jesli jednak nie to nic innego nie bede kupowal
Pozdr.

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2006-08-31 10:38:20

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
dokladnie

czekamy na wyjasnienie, a jezeli taka cena to z magazynu szybko zniknie

pozdro...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
maluczki czy jak cie tam zwa schowaj sie z tym durnym haslem
fakt myslalem ze i tu i tuj est pomylka
ale activita nie ma izolatu 2,6kg
pozdro

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-08-31 11:13:35

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Junior nie bulwersuj sie tylko Cie poprawiam a jesli Cie to zabolalo to sorry Nie potrafisz przyjac drobnej krytyki? Ja tylko zwrocilem Ci uwage na Twoje niedopatrzenie a Ty zaczynasz mnie obrazac - ZAL ! Koniec offtopu.
Wracajac do tematu byloby fajnie gdyby Slawek podal smaki jeszcze bo wyzej Piotr wspominal cos o tym
Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Potwierdzam wkradł sie błąd ! Cena jaka jest podana jest prawdziwa jednak waga to nie 2,6 tylko 2 kg. Przepraszamy za ta pomyłke i obiecuje zę zostanie usunięta.

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Oczywiście podaje smaki:

-naturalny
-wanilia
-truskawka

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Witam napisał pan cytuje:
Nowy X pand bez Kofeiny razy 2 jest dostępny . Wystarczy zę zamówisz zestaw mistrzowski 2 x X-Pand i napiszesz w uwagach że chesz 2 bez kofeiny . Możesz być pewny że wlasnie takie otrzymasz.
Powołując się na pana słowa wysłałem zamówienie z wyraźnym zaznaczeniem jakie
xpandy mnie interesują dzisiaj rano odebrałem paczke i co mam
2 razy xpand z coffeiną troche to nie wporządku cóż musze zrobić cykl na tych stackach bo nie będe się bawił w odsyłanie pierwszy raz u Was zamawiałem i taki wałek.

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
nie mam pojeci jak sie to mogło stać ale jest to ewidentnie nasz wina.Dzisiaj zrobimy zebranie w tej sprawie zeby takie pomyłki juz sie wiecej nie pojawiały. Jeżeli ie chcesz już wymieniać tego xp to przy nastepnym zamówienu dorzucimy ci recznik i sheker gratis.
bardzo przepraszamy za tą pomyłke.

pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturell Pro Lecytyna - ??

Następny temat

CELL PUMP...

WHEY premium