SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu + suple

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Apokaliiiipsaa błgam szybko odp bo czas nagli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale juz nie rozumiem o co "biega"

rozpisalem ci przykladowo jak ma wyglądac progres -może byc podobnie jak zasugerowałeś,; przecież co do kg. nie okreslę.

bcaa/glutamina nie redukują; w kazdym przypadku- masa, siła, rzeźba dzialaja ochronnie na m. mięśniowa i dlatego je sie wtenczas stosuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Znaczy chodzi mi o to z jakim ciężarem ćwiczyć i o ile go zwiększać podczas kolejnego ćwiczenia. Rozumiem, że cięzar to indywiduala sprawa dla kogoś to cięzkie dla kogos lekkie. No ale mniej wiecej.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ZALEŻNIE OD długości przewidywanego cyklu tren. możesz zaczynac od 60%, czy 70% czy nawet 80% [im krotszy tym wyżej] cięzaru z ktorym możesz wykonać -choc by w przyblizeniu- zakąldana ilośc powt.
odnosi sie to do ostatniej serii.
wcześniejsze serie wykonujesz z obciązeniem mniejszym[trzeba to ustalac samemu w praktyce] np. odejmując po 10%[dla każdej kolejnej, a raczej wcześniejszej serii] od podanej wyżej wartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Witam witam !
Zakonczylem z tyg temu ten trening FBW. W sumie jestem dosyć zadowolony. Tera chce powrócić ponowie do treningu na MASE zależy mi na 3 dniach w tyg. Wcześniej miałem trening taki jaki 1 post w temacie ;) Ogólnie nim ćwiczyłem to spoko tyle że klata nie chce nic ruszyć a nie wspomne o bicu w którym mam zatoj chyba ze pol roku... Nie wiem co jest grane ale nic nie chce skoczyc. Więc prosze o rozpiske treningu , 2 tyg przerwy i jedziem dalej. Pozdro ;) dzieki za odp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a zaniedbane[gorzej rosnące ogólnie] grupy ktore wymieniłes na fbw też ani drgnęły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
No niestety ale nic... Po fbw to mam nawet wrażenie że mi lekko zmalazł ten bic... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/Problem_z_bicepsem,Stagnacja....-t468298-s6699.html tutaj wkleiłem Ci podobny problem z bicepsem, musisz tylko zdecydowac sie na ;
propozycje Pumy, do,śc obszerna i kompleksową
albo moją, narazie taka "badającą" -bo trudno ustalic przyczyn takiego stanu rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Acha spoko ;) Ok dzięki. Ale teraz proszę o całą rozpiske treningu na mase ;) dziękować !

Aaa i jeszcze jedno :P SS1. Uginanie sztangielek plecami na laweczce skosnej . Nie za bardzo czaje te ćwiczenie? Tzn. Po prostu zwyczajne uginanie sztangielek na ławce skośnej czy co w końcu?
Pozdro

Zmieniony przez - alfons1234 w dniu 2009-01-29 17:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Chodzi mi oczywiście o 3 dni w tyg. bo przy 4 mam dosyc psychicznie ;] Celem jest masa przedewszystkim info o mnie to wiadomo wszystko w profilu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak sily w bicepsie

Następny temat

Trening na Rzeźbe

WHEY premium