SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana po 2 latach treningów siłowych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Staż: 21 miesięcy

WL: 110 kg
SQ: 170 kg
MC: 190 kg

Witam.

Trenuję już prawie 2 lata skupiając się na MC, SQ, WL, wiecie - trening trójbojowy. Jak widać po parametrach, waga nie jest tutaj atutem i chciałem to zmienić. Generalnie jestem żółty w treningach nastawionych na budowanie masy mięśniowej bo po prostu się tym wcześniej nie zajmowałem i na samym początku chciałbym prosić o jakieś propozycje systemów treningowych z partią więcej niż raz tygodniowo. Z góry uprzedzam, że nie interesuje mnie split partia 1 x / tydzień.

Z tych co osobiście znam to: Push/Pull, Góra/Dół, Przód/Tył.

W sumie w takim razie po co piszę, no chodzi o to, żeby bardziej doświadczeni w budowaniu masy ludzie polecili mi coś co sami przerabiali, wtedy ułożę plan pod to i dam niżej do oceny.

A i jeszcze jedno, chcę trenować 4 razy tygodniowo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proszę wypełnić ankietę działu - tematy podwieszone.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw. wypełnij ankietę i troszkę poczytaj;

https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

podział właściwie powinieneś wybrać sobie sam, ćwiczenia też przynajmniej próbować sklecić, my jesteśmy tutaj żeby Ci wtenczas doponmagać gdy samodzielnie już będzie Ci trudno nalej się posunąć.

pamiętej też o tym, ze dieta powinna być troszkę zmodyfikowana w stosunku do treningu trójbojowego, pewnie niezbyt znacznie ale jednak

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-08-09 20:37:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe do oceny

Następny temat

fbw 5x5 dobór ćwiczeń

WHEY premium