SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana Kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Witam
Stosuje kreatyne z olipu monohydrat mega caps 1250. Właśnie skończyłem drugi cykl i chciałbym na kolejny zamienić ją na lepszą krete. Moglibyście coś polecić ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
Sprobuj cm3 z treca. Na mnie zadzialal duzo lepiej niz mono aczkolwiek w wiekszosci efekty uzaleznione aa od diety i treningu
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Po tej kreatynie uzyskam lepszy efekt niż po tej z olimpu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
spróbuj jw cm3 albo TCM, efekty zależne są od diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Dzięki :) Jeszcze jedno pytanie, myślałem nad zmianą gainera dotychczas piłem whey mass bulider z hi tec'a i przytyłem dzięki diecie i właśnie temu gainerowi :) Chciałbym wrzucić coś lepszego. Jestem ekto i ważę 79 kg i 186 cm wzrostu. Lepiej białko czy lepszy gainer ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie ma lepszych czy gorszych kreatyna, każda z tej samej półki będzie taka sama, jednie lepiej reagują na mono inni na jabłcxan a inni na jakieś stacki czy inne formy.

Z gainerów np https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Omni-MX_Hardcore-opis29056.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
wyproboj na kolejnym cyklu jabłczan kreatyny - bedziesz mial porownanie co na ciebie lepiej dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
dokładnie jw, warto z ciekawości pozmieniać coś ( sposób przyjmowania, forma ) i posprawdzać co na Nas działa najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
Panowie a co sądzicie czy warto zmienić gainera na białko. Chciałbym jeszcze przytyć z 18kg :) Czy może zamienić tego whey mass bulider z hi tec' na lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
zależy od tego czego Ci brakuje w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
Gainer jako zamiennik posilku wtedy kiedy nie mozesz zjesc jest ok. Pic codziennie to juz zalezy od brakow w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja dla średniozaawansowanego

Następny temat

Suple dla Fightera

WHEY premium