SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed 2 zmianą, a kolejna porcja kreatyny?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 394
Witam. Niestety zmuszony jestem pracować w systemie czterobrygadowym. Często treningi wypadają mi przed 2 zmianą. Wtedy mój plan dnia wygląda tak:
8.00 pobudka
8.05 porcja kreatyny
8.30 I posiłek w postaci płatków owsianych z dodatkami
10.00 TRENING SIŁOWY( porcja BCAA bezpośrednio przed i w trakcie)
11.30 Porcja Jumbo
12.00 II posiłek w postaci jakiejś kury z ryżem
13.00 wyjazd do pracy..
Dalszej części dnia nie ma sensu opisywać :) Robota z przerwami na posiłki.
Powrót do domu o 22.30

Pytanie. Który moment jest najlepszy na przyjęcie 2 porcji kreatyny? Bezpośrednio po treningu razem z Jumbo? Czy popołudniu? A może zrezygnować z 1 porcji na czczo i wtedy wziąć 1 po treningu i 2 popołudniu?
Nurtuje mnie to trochę. Jest to mój pierwszy cykl na kreatynie, który zacząłem 2 tygodnie temu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6185
Ja biore 30 min przed i odrazu po, ale jezeli masz jeszcze to jumbo to ono samo w sobie ma kreatyne, takze drugiej porcji wg mnie nie ma sensu brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 394
Porcja Jumbo w przypadku mojej diety i wagi, to raptem 70g, także nie traktuję tego jako źródła kreatyny. Chociaż sam sposób przyjmowania przed i po treningu w te dni mógłby mieć sens. Dzięki za wskazówkę. Ktoś jeszcze coś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6185
zalezy jakie masz to jumbo, najlepiej porownaj sklad tych 70 gram jumbo z porcja kreatyny ktora bierzesz przed i jezeli bedzie malo to doloz druga porcje do jumbo po treningu i po klopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pomożesz? xD

Zmieniony przez - Patryk_Osa w dniu 2016-02-06 12:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 611 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
W 220g widac że jest 5g więc w 70g jest raptem 1.5g więc nie licz tego, bierz 5g kreatyny przed treningiem i 5g po treningu a w dnt 5g obojętnie kiedy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Doradca
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 44875 Wiek 3 dni Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336300
Nie ma znaczenia kiedy weźmiesz kreatynę

Poza tym czy to jest dział odżywki i suplementy ? Orientuj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam. Pomimo, iż konto tutaj posiadam od lat, dopiero od kilku dni zacząłem korzystać z forum. Proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. Dzięki za rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki+ przedramie lezą

Następny temat

Chętni do badań

Masa