SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana ćwiczeń na niektóre partie co tydzień

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mam pytanie, czy można robić tak, żeby np. w tym tygodniu robiłem klatkę hantlami na skosie, płaskiej i rozpiętki, a w następnym sztanga na skosie i płaskiej i rozpiętki, można tak robić? Czy zaowocuje to gorszymi czy lepszymi efektami? Oczywiście niektórych ćwiczeń nie da się zastąpić, ale np. mogę robić w pierwszym tygodniu wyciskanie sztangi na barki, a w drugim hantlami to samo ćwiczenie, dobre byłoby coś takiego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 813
Pewnie ,rób tak ja sam tak robię od niedawna i przynosi efekty ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
robiąc cały czas ten sam trening nasze ciało w koncu sie zablokuje, i nie bedzie widać efektów lub będą one przychodziły bardzo wolno.

Różnorodnośc treningów to podstawa, każde ciwczenie wpływa inaczej na nasze mięsnie, męczymy je z róznych stron i to jest podstawa dobrego treningu.

by My Life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór ćwiczeń

Następny temat

Sposób na kark- niedoceniany przez wielu...

WHEY premium