SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zincas forte + Chela Mag B6 dawkowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
witam wszystkich !
chcę stworzyć swoje własne ZMA. zakupiłem dzisiaj w aptece zincas forte, z tego co czytałem jedna tabletka na noc, moje pytanie jest związane z drugim środkiem czyli chela Mag B6, w jednej kapsułce jest 100 mg diglicynianu magnezu więc ile mam brać tych kapsułek z cynkiem na noc? Na opakowaniu jest napisane że jedna kapsułka na dzień, lecz wiem że to za mało, farmaceutka powiedziała mi że max można przyjąć 3 kapsułki ale teraz pytanie do kumatych, ile tak na prawdę mam wrzucić tych kapsułek aby dawało efekt identyczny jak ZMA ?
z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

jestem tu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Co znaczy "identyczny efekt jak ZMA"?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
450mg magnezu
30mg cynku

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
identyczny znaczy taki sam :) bo w sumie skoro zrobimy takie same składy to efekt powinien być identyczny ^^ Kocio a powiedz mi skoro kapsułka ma 100 mg, i jak wiadomo nie mam jak jej podzielić, przełamać na pół, to gdy dam 30 mg cynku i 400 mg magnezu będzie dobrze ?

jestem tu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz tak wziąć


Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2013-08-09 18:50:24

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
identyczny znaczy taki sam :)

Czyli uzupełnienie cynku i magnezu?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
"domowe zma"

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
dzięki ;) a powiedz mi jeszcze ile powinno brać się nienasyconych kwasów tłuszczowych omegi 3 przy redukcji? Chodzi mi tutaj o ilość, z góry mówię że ryby jem rzadko, powiedzmy raz na tydzień, pytam tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu :)

jestem tu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ich ilość w dużym stopniu jest uzależniona od reszty jadłospisu, ciężko jednoznacznie określić ilość uniwersalną.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
dobra, a powiedz mi czy oprócz tego "aptecznego ZMA" mogę dodatkowo przyjmować np. rano do śniadania kompleks witamin i minerałow czy to już będzie za dużo ? chodzi mi o cynk i magnez ;) tak odstając lekko od tego tematu chciałbym prosić was jeszcze, mianowicie mam jeszcze jedno pytanko, przeczochrałem trochę forum tu i ówdzie lecz mało zrozumiałem :P ogólnie rzecz biorąc zaczynam redukcje, będę ćwiczył na siłowni 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek), bilans kaloryczny oczywiście ujemny, rodzaj treningu FBW, teraz moje pytanie: co lepiej dorzucić do tego aeroby czy HIIT? co pozwoli mi szybciej spalić tkankę tłuszczową? jeśli HIIT to wiem żeby robić to w dni nietreningowe, jeśli aeroby to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby od razu po treningu siłowym prawda ?

jestem tu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
HIIT na pewno nie zrobisz. Interwaly jak najbardziej wprowadzisz mozesz. aero- szkoda czasu, a efektywnosc duzo gorsza. Po silowym mozesz pobiegac 20-30 min. jesli bardzo chcesz, ale ile fabryka dała, żwawo, a nie tempem emeryckim jak sie to poleca czesto na forach, ze niby wolniej bo tluszcz sie utlenia dobrze
kompleks witamin mozesz brać

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do publiczności :

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety na masę (50kg/182cm/junior)

WHEY premium