SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a juz ruszylo cos nowego?:) bo nie widze na nowym forum%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
anubis84

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Zgłaszam chęć wzięcia udziału w testowaniu owych suplementów.

Jestem w trakcie redukcji od miśka, którego zdjęcie jest niżej.
Zaczynałem z wagą 80,6kg, obecnie jest 74,8kg.
Makro zubożało, więc i mocy na treningach brakuje. Pompa mięśniowa w trakcie treningu dość mocno się zmniejszyła, co boli
Hero Pump i ExtremeAll patrząc po ich składzie zdecydowanie zachęcą mnie do dalszej pracy nad formą :)


'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
masz piateczke%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
tez się zgłaszam , tylko nie wiem czy tutaj na pewno bo nie ogarniam tego forum %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 546
Zgłaszam się do testu, boks tajski daje w kość i na treningach siłowych przydałby się porządny kop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2575
Bry! Również się zgłaszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3959
Z chęcią przetestuje,aktualnie robię redukcje.

..naucz sie brac z zycia lekcje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Witam, także z dużym entuzjazmem zgłaszam swoją osobę do testów :) jestem w trakcie reverse (w ciągu dwóch tygodni wejdę na zapotrzebowanie zerowe i niebawem wejście na plus kaloryczny więc moment na testowanie idealny) zdjęcia moje dostępne na profilu potreningu, w trakcie 10 miesięcy zeszło 25kg, trenuję siłowo plus staram się pracować nad wydolnością i kondycją, bo nie wyobrażam sobie żeby nie być w stanie np. przebiec 2km z braku kondycji, dodatkowo 11 czerwca po namowie biorę udział w "terenowej masakrze" więc od zeszłego tygodnia dorzuciłem raz w tygodniu trening a'la cross fit, żeby wstydu nie było tym bardziej, że biegnę w barwach siłowni swojej :) Także uważam że testerem byłbym dobrym, a suplementy na pewno pomogłyby w osiąganiu kolejnych małych celów pomagając wytrwać najbliższy okres :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dziękujemy za zgłoszenia.

Yurati
makus3
ZeHir_Pro
Mosto
gienus12
natalijka
DJ_DoDo


Niedługo zapewne kolejne testy.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-13 08:31:28
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Stack Kreatynowy

Następny temat

Test i Opinie Berserk Labs Rave Berserk Labs Rave Cover

WHEY premium