SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zgłoszenia do nowego testu
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_ALLNUTRITION_Pro_Series,_Protein_Wafer,_SFD_Power_Shot-t1150386.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887125
Zgłaszam się do wzięcia udziału w nowym teście Suplementów marki All Nutrition
Dlaczego to akurat mnie powinniście wybrać:
Miałem okazję już kiedyś brać udział w testach organizowanych na forum i nigdy nie było ze mną większych problemów. W 100% wywiązywałęm się z warunków które zostały narzucone jak i również jestem dość aktywnym użytkownikiem na forum dodatkowo prowadzę rzetelnie dziennik treningowy w którym również mógł bym zamieścić opinie i odczucia przy suplementacji produktów z testu.
Co do samych suplementów aktualnie szykuję mi się okres cięższych treningów więc produkty mogło by w pełni stanowić uzupełnienie suplementów przed jak i w trakcie treningów. Odpowiednie pobudzenie i regeneracja przy ciężkich treningach siłowych jest równie ważna jak i temat odżywiania czy samego treningu więc wydaje mi się, że suplementy z testu znacząco mogły by poprawić moje wyniki w poszczególnych bojach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82915
chetny do udzialu w tescie :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Zgłaszam się do testu.
Od niedawna jestem na redukcji, miałem zamiar dorzucić pw i coś na regeneracje więc idealnie wpasowuje się w test Od dłuższego czasu nie stosowałem żadnych stymulantów dlatego moja opinia będzie obiektywna ponieważ nie jestem "przepalony". Do tego prowadzę swój dziennik więc opinie będą na bieżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Me, me, me. Się zgłaszam. Żeby wykazać, że stary człowiek i może. A nawet kobieta Może nawet nastąpi powrót zombi i dziennik dzięki temu odgrzebię Chociaż nie wiem, czy to akurat jest argument za

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Również z wielką przyjemnością zgłaszam swoją kandydaturę do testów. Aktualnie robię drugi etap redukcji po podciągnięciu kalorii na dwa miesiące i trochę zaczyna brakować energii. Testuję ostatnio różne przedtreningówki, głównie szoty dostępne u mnie na siłowni szukając czegoś wyjątkowego, więc bardzo chętnie dołączyłbym również do testowania tych produktów. Dodatkowo trener zaczyna mnie od tego tygodnia trochę wprowadzać w tajniki crossfitu jako inną forma aktywności i stwierdzam po wczorajszym "wstępie", że coś na pobudzenie będzie konieczne, więc tym bardziej chętnie potestuję i na siłowym i na crossie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Witam,
Zgłaszam chęć do udzialu w konkursie. Trenuje kick-boxing oraz bjj a teraz wchodzę na wyższe obroty co wiąże się z większą ilością treningów więc suple bardzo by mi pomogły
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Zgłaszam sie bo się zgłaszam :D
a tak serio zglaszam się bo jestem suplojadem,
doświadczonym w wielu różnych odzyweczkach czy suplach wiec mam porównanie.
do tego aktywnie uczestniczę w życiu forum, mam od 2 lat dziennik.
kilka razy juz brałam udział w testach i zawsze je zakańczałam solidną i obiektywną recenzją.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
Zgłaszam się do testu, ponieważ jestem na redukcji chce podzielić swoje odczucia odnośnie supli których już troche się zjadło :) forum sfd mam na stronie startowej więc jestem na bieżąco i chętnie podziele się opiniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1659
Również zgłaszam się do testów tych produktów. Powodem dla którego uważam że powinienem zostać wybrany jest fakt że nigdy w życiu nie miałem styczności z przedtreningówkami. Myślę że osoba "świeża" w tym temacie również powinna spróbować owych rzeczy i napisać swoją opinie na ten temat.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Stack Kreatynowy

Następny temat

Test i Opinie Berserk Labs Rave Berserk Labs Rave Cover

WHEY premium