SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw z boostere testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1302
Pisze z pytaniem bo nigdy nie stosowałem takich zestawów :
Chciałbym zrobić cykl na zestwie z DRIVEN SPORTS :
DRIVEN SPORTS Activate Xtreme + Triazole + Lean Xtreme.

Obecnie jestem po cyklu na schocku i stormie + beta alanina + arginina +o3 + multi + bcaa i białko szybko wchłanialne + kazeina

I planowałem w połowie stycznia zacząć z zestawem jak wyżej.

Mam 27 lat, ale odczuwam rozdrażnienie słaby humor, mała motywacja + spadek libido - ciągłe zabieganie, praca.

Czy powyższy zestaw można użyć jako redukcyjny/rekompozycyjny - chciałbym zrobić dłuższą przerwę od kreatyny bo do tej pory zwykle z nią kombinowałem - wcześniej cykle na expandzie, explodzie, mono, tcm, kilka już ich było.

Czy lepiej zacząć na początku lutego ale np z tcm - albo jakimś stakiem potreningowym i jakaś kreatyna przed treningiem - pobudzaczy oprócz beta alaniny i argininy nie chciałbym przyjmować bo statnio jakieś problemy żołądkowe.

Białko i BCAA praktycznie cały czas przed i po treningu + porcja białka do płatków owsianych z rana..

Zmieniony przez - smalzik w dniu 2012-12-20 00:15:37

----
pozd
Smalzik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
a może ten spadek libido i brak motywacji to właśnie efekt przepracowania?
zestawik ogólnie fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1302
No pewnie tak, ale :) robić trzeba. Ale lepiej zastosować go jako rekompozycja/redukcja i sam czy z kreatyną. Obecnie mój poziom BF to około 16% bazując na pomiarach z maszyn na siłowni - ale nie przykładał bym do tego większej wagi - ręce i nogi raczej mało otłuszczone, na barkach widać poszczególne włókna :) (chyba tak to się nazywa) jadnak brzuch wygląda słabo

Zmieniony przez - smalzik w dniu 2012-12-20 00:29:57

----
pozd
Smalzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
na barkach aktony widzisz, do wlokien dluuga droga i raczej nie mozliwe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1302
Tak też właśnie myślałem że to aktony :). A co do zestawu - sam czy z kreatyną

----
pozd
Smalzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
moze byc z kreatyna jak najbardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement + dobre ćwiczenia

Następny temat

Jak poukładać w kolejce suplementy na redukcji?

WHEY premium