SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw suplementacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Witam!
Od kilku tygodni rozglądałem się, obserwowałem, czytałem na temat suplementów aż w końcu zgłupiałem...
Mam zamiar od 1 stycznia zacząć konkretny kat trening na siłowni a do tego zakupić dobry zestaw suplementów.
Stąd moje pytanie i prośba o ocenienie zestawu który sam przygotowalem.
Celem jest nabranie czystej masy mięsniowej, wzrost siły i naturalnie obwodów w klatce/bicepsie itp itd.
Oto co przygotowałem:
1) SFD Mass Activator - gainer
2) SFD Wpc Protein Plus - białko
3) Olimp Creatine Xplode - kreatyna
4) SFD Pure Beta Alanine - przedtreningówka

Ps. mam już za soba kilka cykli suplementacyjnych i między innymi brałem Trec CM3 (kreatyna), Trec Whey 100 (białko) oraz jakieś carbo z Olimpu (nie pamiętam jakie). Mój staż na siłowni to 14 miesięcy z małymi przerwami (powiedzmy 3 tygodnie łącznie).

Z góry za odpowiedzi dziękuje, hejtom podziękuje.

When you want to give up, just remember whay you started.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
1. i 2. to w zaleznosci od braków ale skoro potrzeba obu to licho z dieta chyba?
3. i 4. ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Troche licho było przez prace (brak możliwości zjedzenia pełnowartościowego posiłku) więc troche masy spadło (z 78kg na obecne 75kg...) dlatego też chciałbym białko i gainera dorzucic żeby braki w diecie uzupełnić i ewentualnie jako dodatkowy posiłek zrobić.

When you want to give up, just remember whay you started.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Beta-alanina to nie przed treningowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
I znów nie jestem do końca przekonany czy aby na pewno będzie to dobry zestaw...
Postanowiłem zwiększyć budżet i zakupić lepsze suple i tak:
1 Universal Nutrition Gain Fast
2 Universal Nutrition Creatine
3 SFD Wpc protein plus
4 MusclePharm Assault
5 SFD Pure BCAA

co sądzicie o tym zestawie?

Zmieniony przez - bartex_92 w dniu 2013-10-31 22:18:17

When you want to give up, just remember whay you started.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
cykl dobry dorzucił bym jeszcze beta-alanine;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie brał bym Gain Fasta a pozostał przy Mass Activatorze, to i to jedzenie w proszku a można zaoszczędzić. Za zaoszczędzoną kaske dokupił bym Beta-alanine do tego ew jakieś witaminy jak masz braki bo zima idzie.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2013-10-31 23:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Zapomniałem dopisać - witaminy oczywiście niezbyt drogie a skuteczne (podobno) Universal Nutrition - Daily Formula
A może Gain Fasta zastąpic Mutant Mass'em powiedzmy 2x2200g i wymieszac z białkiem SFD lub Łowickim?

Zmieniony przez - bartex_92 w dniu 2013-11-01 00:05:32

When you want to give up, just remember whay you started.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
gainer może być mass activator tani a dobry.
Witaminy każde dobre;)Mogą byś z hi-tec,activ-lab,trec chyba że masz spore braki(mało owoców warzyw) to mogą być multiple z olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
owoce/warzywa na porządku dziennym (posiadam własny sad owocowy plus ogródek warzywny "mamusi" ) :)

When you want to give up, just remember whay you started.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka forma kreatyny na 4 cykl ...

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium