SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na mase za 2000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Dobra, zamawiam Mass XXL ze 3 najwieksze pudla tak zeby nie zabraklo :D Do tego cm3, omega3, zma, olimp vitamin. Jakie bedzie najlepsze bialko tak zeby przed snem zarzucic? Dzieki koksy i pozdro

Elo elo 3 2 0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
250g sera twarogowego nic nie zastapi....a jak chcesz białko night protein treca

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
chyba z tym 250g troche przesadziles, bo to jednak bedzie ponad okolo 70-80 gram bialka w porcji i moze sie w calosci nie przyswoic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
kurde za tyle kasy to można zrobić cykl możesz kupić nowego Magnuma 8000 super smak,witaminy z olimpa,zma,night protein blend z treca,ja bym Ci polecił xpanda do tego... coś po tym odczujesz,bo daje kopa, kup sobie carbo z olimpa,dibencozide force z treca na apetyt,może na ciebie będzie dobrze działać ... Boisz sie zastrzyków czy nie?xD

jak chcesz krete na mase to kup se mono z treca... po cm3 sporej masy nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Dobra wezme wszystko co wymieniliście i wtedy będę myślał jak to łączyć ;) Jak macie jeszcze jakies propozycje to piszcie. Dzieki

Elo elo 3 2 0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
krzpuma - spokojnie. bez fantazji... mase mozna robic tak samo na mono jak na jablczanie, a o zastrzykach tutaj nie rozmawiamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
250g sera twarogowego nic nie zastapi....

Prawda ;) Ja kupuje zawsze ten zmielony serek delecty w kubelku, jak dolozysz jakiegos dzemu to jest pyszny :) tylko ze dzem nie na sen niestety, bo w koncu bedziesz wygladal jak mama w ciazy;p Twarog ma najwiecej bialka kazeinowego, czyli wolnoprzyswajanego, zadna odzywka proteinowa nie zatrzyma ci nocnego katabolizmu tak jak twarog. Rano owsianka, i to duzo platkow, tak zebys reszte wmuszal w siebie, tak samo z obiadem, w wolnym czasie orzechy wloskie, posilkow 5-6 dziennie conajmniej, reszta nie musi byc tak syta, na sniadanie i obiad mocno sie nazryj;p Mi odkad zaczalem tak robic, masa idzie w gore z tygodnia na tydzien, a tez nie bylo mi latwo rozbujac mase ;)

Zmieniony przez - Petryk88 w dniu 2009-01-10 19:06:47

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
a i dodam ze zadnego gainera ani bialka nie stosuje;p mialem kupic ale chcialem zobaczyc jak zadziala taka dieta i jestem zadowolony ;)

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tam nie przepadam za kazeiną, twarog biore kiedy nie mam lepszych zrodel bialka. Jem ze trz razy w tygodniu. Pdstawą u mnie są jajka, ryby i mieso. A katabolizm nocny mozna zatrzymac tak samo dobrze filetem z indyka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
o filecie nie slyszalem, dobrze wiedziec ;] ale jeszcze odnosnie jajek, jedz dziennie kolo 10, tylko 3 z zoltkami, reszta bez, bo zoltka podobno uczulaja

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nutrend amino bcaa

Następny temat

Odżywki / masa

WHEY premium