SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to musisz sam sobie na to odpowiedzieć czy masz braki w odżywianiu i brakuje Ci białka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Białko jest w torrent ie wiec chyba dokupienia gainera Jumbo i będę brał pomiędzy posiłkami, czy lepiej jakieś białko i które by się nadawało fajnie do zmiksowanych płatków owsianych i na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak napisałem sam musisz to stwierdzić czego Ci brakuje, na noc mozesz dać zwykłe wpc a jak się uprzesz to np kazeinę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Dobra ostatnie pytanie przed treningiem lepiej animal pump czy nitro energizer które mi starczy na dłużej a w podobnej cenie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160510 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234645
osobiscie bym celowal w nitro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mnie sie lepiej cwiczylo na Pumpie. Kwestia indywidualna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160510 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234645
Mnie sie bardziej podoba nitro E, nie tylko skladowo, ale i w dzialaniu, ale tak jak wspomnial Majkel, dzialanie trzeba na sobie poczuci. Nitro E mozesz kupic chyba na porcje wiec mozesz przetestowac

co do skladow
Nitro
prawie 5g amin na porcje w tym spora czesc to BCAA
3g pomperow
z odczuci okolo 200mg kofeiny
minusem jest sporo kreatyny i izomaltuloza

Pump
2g pomperow, jednak jest tam tez BA wymieniona w liscie, wiec moze byc mniej, np 1,5g
mniej kreatyny 3g
kofeiny pewnie tez okolo 200mg

tak wiec wybor nalezy do ciebie co ci sie widzi bardziej:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
jestes na bombie bo taki zestaw pod dobing raczej chcesz kupic? Jak tak to co innego bym polecil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Nie jestem, ale dobrze trafiłeś przygotowuje odżywki pod kuracje na saa i to taka dość mocna i długa ;) specjalnie oczyszczalni organizm przez pół roku i nie długo zaczynam


Zmieniony przez - Verrum w dniu 2016-05-15 14:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
to do apteki lec, pylek pszczeli kup, cynk magnez itp. Ale mysle do dzialu doping dac ten temat. Tutaj tez czesto dzieci wchodza wiec szkoda zasmiecac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór gainera

Następny temat

Suple na mase

WHEY premium