SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia - Dwubój Olimpijski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
przez chwile zastanowiłem się czy jestem "wyczulony".
Może i jestem... a może też i nie!
Jednego jestem pewien (niemalże w 100%) że ci chińscy ciężarowcy łykali swoje chińskie ziółka tak samo jak syntetyczne pochodne testosteronu, czy też inne dziwne substancje.
Tak samo jak i nasi polscy, ruscy i amerykańscy ciężarowcy, kulturyści (tutaj x 10!!!) i 99% włóczących się po ulicach polskich miast "karków"!

Różnicą jest to, że ci którzy właśnie osiągną jakieś przyzwoite wyniki NIE krzyczą że "tamci wzięli" tylko dlatego że tamtym też się to też udało!

Jedyni tacy którym brakuje jaj, albo mają jakieś kompleksy, bądź też sami w rzeczywistości niewiele w życiu ćwiczyli, w życiu niewiele w jakimkolwiek sporcie osiągnęli, mało o wyczynowym sporcie wiedzą, są napchani medialną propagandą, są zazdrośni i żyją w "coocku-land" ( http://disney.go.com/home/today/index.html ) wiecznie wykrzykują... o dopingu, o tym ile to inni wdzieli, jaką to ci czy też tamci mają przewagę (z jakiegoś tam powodu), jakie to przepisy i federacje nierówne, itd itp...

Naprawdę nie mam pojęcia kim jesteś, i to wcale nie ma być jakaś osobista zagrywka... naprawdę mam to w nosie, i może to wyjaśni moje stanowisko w tej sprawie.
Jedno mogę jednak powiedzieć... masz dostęp do tych samych środków co i ci przedstawieni na zdjęciu chińscy zawodnicy, bierzesz, nie bierzesz, dźwigasz, nie dźwigasz . . . Twoja sprawa . . . Oni bili rekordy świata w podnoszeniu ciężarów... zobacz do tego (zupełnie przy okazji) jak oni wyglądają.

A teraz ... ściągnij swoją koszulkę i spójrz w swoje lustro... i przypomnij sobie scenę kiedy to ostatni raz biłeś rekord świata w którymś z bojów.

Temat dopingu farmakologicznego uważam za zamknięty.
Jest dział na tym forum poświęcony wyłącznie sterydom anabolicznym. Możesz się tam w tej chwili dostać 2ma kliknięciami. Tam też możesz sobie wypisywać na ten temat ile sobie zechcesz . . . i to nawet będzie zupełnie na temat.
Tutaj z kolei... wyskakujesz jak "gumka z majtek" przy okazji zdjęć dwuboju olimpijskiego o tym że ktoś ma pokłutą dupę.
Obejrzyj sobie któreś z poprzednich zdjęć i zobacz że tam nawet dzieci ciężko trenują bo chcą do czegoś dojść i nie płaczą, że Ty mieszkasz na zachodzie i masz dostęp do większej ilości ziemniaków, a oni muszą ciągle wcinać ten sam ryż!
Weź się lepiej do roboty, zacznij odpowiedni ciężko trenować, dobrze się odżywiać i z pewnością będziesz dobrze wyglądać, a może uda Ci się nawet coś jeszcze osiągnąć w sportach siłowych. Wtedy nie będzie Ci żal że ktoś tam gdzieś tam skłuł sobie tyłek.

Czy słyszałeś żeby np. Pudzianowski skarżył się kiedyś że Zavickas brał gdy ten skopał mu dupę na Arnold Classic??


Niech żyje zdrowy rozsądek,


Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Ciekawe... oraz całkiem możliwe!

Z czasem wyginą blondynki i blondyni.. gdyż jak wiadomo z mieszania genów jednak zwycięską łapą wychodzą ciemniejsze karnacje.
Rasa czarna jako ta niby najstarsza ginie na jej orginalnym kontynecie w wyniku głodu, Aids, malarii jak i wojen plemiennych.
Jedyne co to dobrze im się powodzi na innych kontynentach i też "zaciemniają" nieco obraz.

Cóż, żółte wbrew wszelkim opinią też jest ludzkie . . . a płeć żeńska ma pipki w identyczny sposób do którego żeśmy się na ogół przyzwyczaili

Dzięki za to . . .

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - FairDo w dniu 2006-06-12 01:15:57

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
wroce do oryginalnego tematu (chinscy ciezarowcy):
prosze obejrzec zdjecia pod tytulem "decompressing the spine"
http://www.flickr.com/photos/dehwang/page4/

czy ktos z was robi te cwiczenia? macie jakies sugestie?
ja np. wieszam sie na drazku po martwym ciagu na okolo 10s, ale nie ma to zadnego ladu ani skladu, tak sobie po prostu wymyslilem

jeszcze nie szukalem tego tematu w google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
dziekuje za swietny artykul ...

ocenka wedruje

pozdrawiam

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
hiperman
Słuchaj chłopczyku,na samym początku zaznajom się z regulaminem zanim zaczniesz podskakiwać i używać brzydkich słów
Na przyszłość trzymaj się tematu,a pogawędki na GG.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening na poprawe wyniku w WL?

Następny temat

GP Węgier

WHEY premium