SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia - Dwubój Olimpijski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Co lepiej zbudowani to zapewne maja obolale posladki od bywania w pokoju zabiegowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
A wieszość obleśnie wyglądających tłuściochów też nie wiedzą na którym pośladku usiąść!!

Argumenty koksu są prostackie . . . tak jak by u nas czy gdzie kolwiek indziej tego nie było!
Wszędzie się go łyka . . . a jakoś NIE wszędzie się odnosi dobre wyniki!


P.S. Goście bez koszulek z zamieszczonego zdjęcia byli swego czasu (nie wiem jak teraz) rekordzistami świata w podnoszeniu ciężarów.
Przynajmniej wiedzą co robią . . . i po co to robią!

Zmieniony przez - FairDo w dniu 2006-06-05 23:32:42

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ehh gdyby wszystko zalezalo od dopingu to wszyscy bylibysmy mistrzami ..
widac jakie kolo ma pojecie o dzwiganiu sztangi

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
1.zawsze budzą ci zawodnicy we mnie podziw,jak można utrzymać taką sztange w przysiadzie z przodu!!
2.należy zwrócić uwagę,że ci zawodnicy średnich kategorii wagowych maja świetne sylwetki pod wzgledem kulturystycznym,a przecież taki trening na wygląd mięsnia wykonują dopiero po zakończeniu etapu siłowego,który jest ich głównym priorytetem i trwa przez większą część roku.

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
Pietrov,
nie bardzo rozumiem
sugerujesz, ze ciezarowcy robia jakis trening na wyglad?
znasz jakies przyklady?
ja myslalem, ze wyglad to poprostu efekt uboczny, ale moze sie myle
nie sadze, zeby partia komunistyczna oczekiwala innych efektow niz medale (czytaj maksymalne ciezary w dwoch bojach)

moze cie nie zrozumialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
:)nie napisałem że cały rok trenują pod względem wyglądu,muszą mieć odskocznie od treningu siłowego,na regeneracje. trening typowo kulturystyczny pewnie też nie jest im obcy(ale bez przesady-ograniczeniem są kategorie wagowe-jeśli mowa o ,,masie,,).podobnie sprawa się ma z zawodnikami trójboju.i tu właśnie opieram sie na treningu mojego znajomego z siłowni który jest zawodnikiem trójoboju-po sezonie startowym,wykonuje ćwiczenia na ,,sylwetke,,

pozwolę sobie zamieścić cytat z gazety ,,kulturystyka i fitness sport dla wszystkich,,sierpień 2004
,,...przypominamy, że przez większość roku zawodnicy z Kościana trenują ,,kulturystycznie,,.Przygotowania do zawodów rozpoczynają na dwanaście tygodni przed ich terminem.mowa o treningu zawodników KOBRY JASS KOŚCIAN.

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
Fajne fotki!soG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
chodzi mi o to, ze nigdy nie slyszalem o ciezarowcach (nie trojboistach) cwiczacych jak kulturysci,
mozliwe, ze w pewnych okresach przygotowawczych robia wiecej powtorzen w serii, ale ja bym tego nie nazwal kulturystyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Trójboiści którzy TRENUJĄ TRÓJBÓJ też "na sylwetke" NIE trenują!!
A owszem, ćwiczy się tu i ówdzie metodą powtórzeniową, ale "sylwetka" w rozumieniu kulturystycznym nie jest nikomu potrzebna!
Ćwiczy się DLA WYNIKU! Tak naprawdę NIE jesteś w stanie pogodzić obu!

Jeśli ktoś (trójboista) chce lepiej wyglądać na lato, jedyne co musi zrobić to przestać regularnie wcinać pizze oraz pić mniej piwa! A po kilku tygodniach intensywnego treningu 6cio-pak sam wychodzi!

Trudno mi powiedzieć tak napawdę jak trenują w Kościanie.... ale za ro z pewnością mogę powiedzieć, że NIE warto powoływać się na KiF jako zródło literatury.
Równie dobrze mogło by to być "Poczytaj mi mamo"

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23124
:)dziekuję za wyjaśnienia:)
pozdrawiam

,,... i cały tydzień kręci się w okół sztangi"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening na poprawe wyniku w WL?

Następny temat

GP Węgier

WHEY premium