SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbudowac mase z jak najmniejszym brzuszkiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz - to jest tak opieram się głównie na chrupkim pieczywie (niestety) i sporych ilościach mięsa drobiowego. Na spore ilości węgli mogę sobie pozwolić jedynie po treningu i wtedy zjadam kaszę gryczaną albu kuskus i to też tylko prze budowaniu masy, bo przy rzeźbieniu to pię masę protein i z nich czerpię większość energii (nie jest to zbyt ekonomiczne dodam od razu).Wciągam też trochę jogurtów i chudych serów. Nie przestrzegam tego superrygorystycznie bo czasem to nie możliwe (służbowe kolacje z klientami, jakiś firmowy wypad do knajpy) ale potem na drugi dzień robie 2 razy więcej aerobów i jest ok. Nie jest to wszystko zbyt smaczne ale co około 8 dni (zgodnie z tym co pisał Cutler) można a nawet trzeba zwiększyć znacznie na jeden dzień ilość węglowodanów - i wtedy można poszleć.
Pisz jeszcze jak masz więcej pytań
Pozdrowienia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mam rozumiec ze nie jest to czysto kulturystyczna dietka.
A co bys powiedzial na taka dietke ?
A masz moze ustalone jakies ilosci WW i Białka.
Tak przykladowo co ty wcinasz na sniadanko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Przeczytaj mój podpis to dowiesz się co lucek łyka na śniadanie

Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LUCEK czy Ty wystepujesz na jakis zawodach kulturystycznych.
Pomoz mi mniej wiecej opracowac co jesc!!!
Przykladowe produkty na ktorych mam sie oprzec.
Pozatym mam białko Ovopolu.Kiedy je brac.
Zamierzam takze wydac 100zl na odzywki.Jakie to maja byc odzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brutus napisał Ci mój zestawik - jest on konieczny (dla mnie) bo lubie łykać masę prochów A poza tym to właśnie nie mam czasu na super dietę i po 8 latach ćwiczeń to bez tego świństwa tudno o przyrosty. Moja dieta jest prosta - nie planuje jakichś rozpisek, jedno założenie - jak najmniej węgli i tłuszczu i jak najwięcej białka (oczywiście w sensownych proporcjach) Nie występuje na zawodach - raz nie miałbym czasu, dwa: na przygotowania trzeba mić czas i ochotę. Ja ćwiczę dla siebie - a efekty mam dobre i nie chwaląc się wyglądam nieźle (ale na pewno nie jest to forma startowa) co do Twego pytania - musisz kupować jak najwięcej białka - bierz rano 30g po treningu 40g na noc 30g. Na razie starczy Ci białko





lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja jak zaczynalem to przez 3 dni jadlem dziennie wlasnie 110g bialka hiteca 90 i zrezygnowalem , po pierwsze straszne gazy mialem a po drugie mi niedobrze bylo . Teraz jjem 80 (od wczoraj , przedtem jadlem 60 ) 30 po treningu i 50 na noc.

"Take a look to the sky , just before you die."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pokazuje, że ogólne plany trzeba modyfikować do własnych potrzeb

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jesc jak najmniej weglowodanow i tluszczy a dosyc duzo protein??
Czy przy mojej wadze (82kg) wystarczy 250 g WW i 200 g Białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Przy cyklu na mase POWINNO sie jesc 5-7 g ww i 2-3 bialka na kg . Musisz sam wyprobowac jaka ilosc jest ci potrzebna . Ja np jjem ok 7g ww i ponad 3 g bialka i praktycznie 0 tluszczy . Jak czuje ze za malo to zwiekszam ilosc posilkow (nie zwiekszajac ilosci bialka tylko samych ww) i podstawowa sprawa - pije 3-4 litry wody (heh mam spust)

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Patriot, to i tak mniej niz ja, ja pije 5-litrowy baniak, a do tego dochdza, jeszcze herbaty itp.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia Roniego C.

Następny temat

Wszystko o przysiadach(czytajcie)

forma lato