SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijanie! Pomocy szybko!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Anduina:"Ale dobrze zrobiona waga poprawi Ci szybkosc i wytrzymalosc."

Myłsisz, ze da się "dobrze" zbić 6 kg w 8(już 7) dni? Bo jakoś cieżko mi w to uwierzyć...

8 dni to troche malo czasu ale znam osoby ktore tyle robily wagi i bylo ok!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Nie twierdze że to niemozliwe, ale cięzko mi w to uwierzyć Pewnie jak wszystko to kwestia organizmu

Kasia, tak skaczesz i biegasz, zatzrymałabyś się na chwile i powiedziała co to za zawody(no chyba ze to nie o zawody chodzi )

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
mi termin podpowiada, ze OTK seniorow i seniorek w Judo. Ale to raczej nie mozliwe....

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
nie wiem dokladnie jak jest ze zbijaniem wagi u dziewczyn bo maja one piersi, ktore sporo waza, a to chyb glownie woda i tluszcz, z reszta maja tez inny metabolizm troche chyba
znam gosci ktorzy zbijali naprawde bardzo duzo przed samym wazeniem, tyle tylko ze wazenie bylo dzien wczesniej, potem przez nastepny dzien po wazeniu puchli do dawnej wagi pod kroplowka, ale jezeli waga jest zaraz przed walka tak jak np w zawodach bjj to mozna sie calkowicie oslabic, wiec takie zbijanie pozbawione jest sensu, pozatym nie wierze ze zbijesz 6 kg w 8 dni nie majac o tym wiekszego pojecia wiec odradzam ci to

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
wczoraj nic prawie nie jadłam, ale też nie ćwiczyłam-strasznie źle sie czułam. ale straciłam 2 kg!
jak rano wstałam to nie wiedziałam co sie dzieje, jak na jakiejś fazie-chyba sie odwodniłam czy co bo też mało piłam strasznie. musiałam zjeść porządne śniadanie.
musze wiecej pić, i jeść owoce. dziś niestety waga wzrosła o 1 kg, ale myśle, że jak zaczne biegać i skakaś to będzie lepiej.
od środy postaram sie prawie wcale nie jeść a dzień przed zawodami lekko odwodnić.
po wadze w sobote zjem sobie coś co da mi sił i dojde po mału do siebie, bo zapewne na swoje walki będe długo czekać.
teraz już dobrze sie czuje, tylko sucho ciągle mam w ustach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
ale wiecie czego sie boje? nie wiem dlaczego, kiedyś chyba tak nie miałam, ale jak zaczne ćwiczyć, biegać, po treningu itd. waże więcej:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
a na jakiej wadze się ważysz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
na takiej łazienkowej:/ taka zwykła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Do jakich zawodow jezeli mozna zapytac sie przygotowujesz?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
wystartuj w wyrzszej kategori wag bedzie z glowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczność Taekwondo

Następny temat

Filmy Bjj

WHEY premium