SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko i skutecznie sie rozcignac ????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630
Mam do was prosbe.Chce sie rozciagnac do tego stopnia zeby zrobic caly szpagat gdyz mam zamiar zapisac sie na KB w najblizszym czasie i w tym celu mam do was prosbe zebyscie mi pomogli dajac np: jakies konkretne cwiczenia jakis plan lub zdjecia.Mam 16 lat i cwicze Le Parkour jak myslicie jaki czas bede musial cwiczyc zeby zrobic caly szpagat jakie odstepy miedzy treningami ile czasu.Zaczolem sie juz rozciagac ale to rozciaganie jest takie od to bo niewiem co robic znam kilka cwiczen na rozciaganie ale wydaje mi sie ze one niesa za skuteczne.Z gory dzieki.

.........Walcz Walcz Walcz Ty Walczysz Ja Walcze.......
.....LeParkour.....Rulezz....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
po pierwsze masz post podwieszony o rozciaganiu, a po drugie wszystko zalezy od genetyki mozesz byc dobrze rozciagniety a szpagatu nie zrobisz bo nie pozwalaja ci na to warunki fizyczne,poza tym zeby wysoko kopnac nie musisz robic szpagatu

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630
Po pierwsze mam anbicje i wcale niemam takich zlych warunkow fizycznych jak uwazasza i naucze sie robic szpagat po drugie nie kope tylko skacze po murach Le Parkour poczytaj sobie o tym sporcie a tak pozatym jest ten post ale wydaje mi sie ze jest bardzo chaotyczny i niewywnioskuje za wiele z niego gdyz ten plan co tam jest ,jest za slabo rozwiniety jak dlamnie i mysle ze ciezko bedzie mi sie wedluk takiego planu rozciagnac do tego stopnia by zrobic szpagat

.........Walcz Walcz Walcz Ty Walczysz Ja Walcze.......
.....LeParkour.....Rulezz....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
po 1 to zloozuj poślady .

po 2 szybko nigdy nie bedzie skutecznie wręcz przeciwnie zrobisz sobie tylko krzywde.

po 3 masz ambicje i warunki fizyczne ?? - skoro masz ambicje to sobie poczytaj cos o rozciagniu jak kolega napisał jest o tym post w MMA na górze.

Za przeproszeniem żygać mi sie chce jak czytam wypowiedzi typu : chce w 2 dni zrobic szpagat i skakać po blokach

Podsumowująć ostygnij poczytaj coś na temat rozciagania bo sobie tylko krzywde zrobisz , rozciagnie to proces powolny a nie rewolucja - a zreszta jak mówisz ze w tym poscie nie ma dlaciebie planu to weź sobie 2 krzesła i puknij na nich szpagat odrazu zrobisz - UWAGA DZIECI NIE PRÓBUJCIE TEGO W DOMU BO SKOŃCZYCIE W SZPITALU TO JEST TYLKO DLA TEGO PANA CO MA DOBRE WARUNKI FIZYCZNE I AMBICJE ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3361
mowiac o warunkach fizycznych koledzy nie chcieli cie obrazic panie batman chodzilo im o to ze mozna miec nieprawidlowa budowe miednicy ktora nie pozwoli ci na wykonanie pelnego szpagatu tureckiego i to juz nie zalezy od checi.
a gdyby ci na serio zalezalo na rozciaganiu to juz bys dawno przeczytal ten podwieszony post bo jest bardzo dobry albo znalazl cos lepszego w necie (jest tego od srania)
i to ze jestes ambitny wcale nie przesadza tego ze wogole zrobisz jakikolwiek szpagat - mi dojscie do szpagatu przedniego zajelo prawie rok a rozciagalem sie naprawde porzadnie itp, itd
szpagatu w tydzien chodzbys sie zesral nie zrobisz

"99% orientalnych systemów to bzdura. Wyglądają dobrze, ale nie działają." Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630
Placek hmyyy rozsmieszyles mnie do tego stopnia ze spadlem z krzeselka Przeczytalem juz caly tamten post moze niezrozumialem przeslania tego postu wiec go przeczytam jeszcze raz pozatym nienapisalem ci ze chce sie rozciagnac w 2 dni napisalem ze w najblizszym czasie chce sie zapisac na KB a to moze potrwac 3-4 miesiace niemowie ze dzisaj mam takie kaprysy prosze was o plan a jutro umie robic szpagat jak ty to ujoles na taboretach pozatym moje anbicje maja granice i wiem kiedy moge sobie zrobic krzywde a kiedy nie i niemusisz mi mowic zebym uwazal bo ja sam wiem kiedy skonczyc dana czynnosc.Dzieki za plan juz bede wiedizal zeby rozluznic posladki.Mysle ze zalozylem ten post zebyscie mi pomogli a nie odrazu krytykowali bo tak wogole to forum chyba tu od tego jest by pomagac innym takim ludzia jak ja nieprawdasz.

.........Walcz Walcz Walcz Ty Walczysz Ja Walcze.......
.....LeParkour.....Rulezz....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Szpagat w 3 miechy? Jak Ci sie uda to jestes dobry
Myslisz ze wszystko mozna zrobic tak od zaraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630
Nastepny znawca w dziale sie znalazl czy ja napisalem ze chce zrobic caly szpagat w 3 miesiace ?????????????????mam zamiar sie zapisac na KB w okresie 3-4miesiecy i jak pojde zebym chociaz umial polowe szpagatu napisalem ze chce zrobic szpagat caly ale w jakim odcinku czasu to ja nieiem ale chcialbym jak najszybciej widze ze jestescie takimi znawcami ze pozal sie Boze

.........Walcz Walcz Walcz Ty Walczysz Ja Walcze.......
.....LeParkour.....Rulezz....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
https://www.sfd.pl/temat158106/
1

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 630
DZieki Fiacik tego jeszcze nieczytalem

.........Walcz Walcz Walcz Ty Walczysz Ja Walcze.......
.....LeParkour.....Rulezz....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
"widze ze jestescie takimi znawcami ze pozal sie Boze"

nie mam zamiaru sie tu z toba kłucić a jak chcesz to możemy sie kiedys spotkać to pokazesz jaki ty jesteś znawca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XV mistrzostwa polski juniorow 3w karate kyokushin

Następny temat

Wada wzroku

WHEY premium