SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijanie! Pomocy szybko!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
mam od jutra 8 dni na zbicie 6 kg!!
nie wiem jakim cudem, ale chyba za dużo ćwiczyłam i mi mięśni przybyło, bo przestrzegam diety!
pomocy ja musze zbić te kilosy! co mam robić?
pomocy
życie jest dla mnie za brutalne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
sauna, bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
może lepiej nie zbijać? zastanów się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
musze choć jak cholera nie chce mi sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Po pierwsze zalezy z jakiej wagi do jakiej wagi musisz zbic. 6 kg w duzej wadze do nie wcale tak duzo bo na ogol ma sie z czego zbic i nie jest najgorzej. W malej wadze to jest meczarnia.
Przede wszystkim musisz ograniaczyc jedzenie:) duzo biegac szczegolnie teraz jak jest jeszcze cieplo dwie bluzy i naprzod.(jak biegasz kolo domu to jeszcze po skonczeniu pod pierzynke sie wypocic) Po treningu jak masz mozliwosc sauna.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
mieszkam 2 minuty od stadionu, tu mam farta. a cielska nie mam. jedynie z dupy by coś zeszło i z ud minimalne.
pytanie: będe biegać wieczorami bo wtedy mam czas, ile mam biegać minimum? 40 minut wystarczy czy to za mało? bo kurcze aż taki bóg ze mnie nie jest, ale w drodze wyjątku...
mało jeść i duuużo wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2099
co do ograniczenia jedzenia to radze uważać (wystarczy nie jeść kolacji, bo inaczej mozesz się wykończyc :P)
oprócz tego ostro biegac i sie pocić (na wodzie można zbić spokojnie kilka kg w pare dni) ale bez przesady żeby się nie odwodnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
odwodnić się możesz (rozsądnie) dzień przed ważeniem bo na dłuższą mete ograniczanie picia może nie wyjśc na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
czuje, że nie podołam:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
a co z tym bieganiem? ile minimum? i czy codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Biegac codziennie ile dasz rady;) Malo jesc i malo pic. Tylko rozsadnie podejdz do sprawy (ze nie bedziesz wogole pila i jadla.) Znam wiele osob ktore mowia ze mozna bez problemu pic ile wlezie nie wiem zalezy od organizmu ale jak sie zbija wage to organizm wszystko magazynuje i jest jak gabka wszystko wchlania.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczność Taekwondo

Następny temat

Filmy Bjj

WHEY premium