SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zatrzymanie spadku wagi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167
Dobra, a więc sprawa wygląda tak, od roku ćwicze aeroby, około 1-3 razy w tygodniu. Kilka razy w tygodniu ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki. Wzrost 163, waga 51kg. Nie jestem żadną kulturystką, mięśni tu mało. Problem w tym że tłuszcz nie chce schodzić. Wałki na brzuchu, otłuszczone uda i biodra. W zeszłym roku mocno obniżyłam dostarczane kcal, masa spadła z 56 do 48. Nie myślcie że wyglądałąm jak kościotrup czy coś. Mimo niskiej wagi tłuszczu nie ubyło zbyt wiele. Teraz staram się odżywiać zdrowo, unikam słodyczy, jem tyle ile wynosi moje zapotrzebowanie, ćwiczę i nic. 0 efektów. Jak tylko zaczną się wakacje będę chodzić na siłkę 3-4 razy w tyg i pomyślałam że może przydał by się jakiś spalacz do tego. Coś co da mi energii, jestem niskociśnieniowcem, bez kawy nie daje rady. Nigdy nic takiego nie brałam. Herbaty pije i zielone i czerwone, ok 3 razy dziennie, nic to nei daje więc mi nawet o tym nei piszcie. Tak więc pytam zaznajomionych w temacie od czego zacząć, z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejrzewam, że te mocne obniżenie kcal zredukowało Ci mięśnie a tłuszcz w większości pozostał. Podaj jak wygląda Twoja dieta.

A najlepiej odwiedź dział Ladies - https://www.sfd.pl/Ladies_Fit-f403.html. Załóż temat, podaj swoje wymiary, wrzuć fotografię i tam Ci doradzą co najlepiej zrobić :)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-06-17 11:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
nie tu

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-06-21 18:36:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzetelne źródło na temat budowy czystej masy mięśniowej u kobiet

Następny temat

ATG challenge, vol. 4

WHEY premium