SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytaj Dorotę Galińską

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Fitunia, dzięki !

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Poziom zawodów był bardzo wysoki- co nie dziwi, bo przecież biorą w niej udział same Mistrzynie poszczególnych krajów i sa to tez najczęściej juz doświadczone zawodniczki, majace na swoim koncie spore sukcesy z areny międzynarodowej. Na organizacje tez nie narzekam- wg mnie super.

Pytasz, czy udało mi się wszystko zrealizować zgodnie z założeniami.
Raczej tak. Zawiedziona tylko byłam swoją formą. Miałam nadzieję na lepszą. Ale nie chcę juz więcej o tym publicznie mówić.
Zawody sie skończyły. Ciesze się,że dostałam sie do reprezentacji Polski i że wystartowałam na Mistrzostwach Świata.

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2012-10-26 23:46:11

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorcia, sama wiesz, takie są uroki bycia sportowcem człowiek nieustannie pokonuje siebie, ciężko tyra na efekt końcowy, a mimo wszystko, ten szczyt, na którym się chce utrzymać, jest zawsze bardzo śliski i cholernie łatwo z niego spaść, a przecież droga pod górkę była taka ciężka... no wiesz, o co mi chodzi
sport bardzo uczy pokory, szczególnie kulturystyka, przynajmniej, jeśli się do niego poważnie podchodzi. i to mi się w nim podoba

głowa do góry, Dorcia, jesteś dla wielu z nas inspiracją, jak dla mnie forma była naprawdę elegancka ogółem, do przodu, jedziesz dalej, Moja Droga masz w sobie mnóstwo zacięcia, silną psychikę i pokorę, sylwetka piękna!! na pewno niejedna kobitka chciałaby być na Twoim miejscu, np. Ja nie wiem, czy mój wpis Cię pokrzepi, ale liczę, że chociaż trochę pozdrawiam i ściskam mocno z zaśnieżonej Warszawy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Cel osiągnęłaś :) miło mi sie zrobiło na maxa, bo bycie dla kogoś inspiracja to największa nagroda

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565


IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Dzięń Otwarty wyszedł super!Miałam przyjemność poprowadzić ponadgodzinne zajęcia ze sztangami. Zaraz po zajęciach odbyła się degustacja białek Fita Protein, 100% Pure Whey z Iron Horse’a oraz batoników Labrada. Przetestowałyśmy nasze nowe szejkery z Iron Horse'a Następnie rozkoszując się koktajlami miałam spotkanie z paniami- uczestniczkami zajęć i degustacji, podczas których zaprezentowałam im nasz termogenik Burn Shape, a panie miały też możliwość zadawać mi różne pytania związane z suplementami, dietą i treningiem. Czas upłynął nam niezwykle szybko, ale naprawdę bardzo miło!
Aniu, dzięki za zaproszenie i oby więcej takich imprez!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565


IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
z Anią

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
:)ja i moja przyjaciółka

IHS TEAM
Ekspert IHS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kila slow o mnie i pewnie trenning do poprawy

Następny temat

trening sugestie/poprawki

WHEY premium