SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapraszam do dyskusji..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
j/w
Zapraszam do dyskusji na temat chodzenia w ubraniach firm typu BAD BOY,PRETORIAN,DOG PATROL...itd.
Musze przeznać że koszulki,bluzy graficznie i materiałowo pierwsza klasa..lecz mnie nurrtuje inny problem...
jako koszulka na trening spoko....ale czy chodzenie w takim t-shircie na mieście nie ma być przekazem "oo mam koszulke z bad boya chce wszystkim pokażać ze trenuje jakaś SW i jestem dobrym fajterem"..
Czy nie jest to oznaka tzw."kozactwa"?
Jeżeli nie ... to czy koleś który trenuje np. 5 miechów muay thai może waszym zdaniem nosić takie ciuchy bez tzw."przypału" ubierać sie w rzeczy ppowyższych firm...
chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat...
btw. nie mylić z zia bojami (wiecie dresy hooligans i koszulkach "first to fight" powinno być raczej "first to run" ...pełen ODBLASTTTT
i bujaka )
pozdrawiam

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
ja noszę dog patrola ale bez żadnego fajterskiego motywu, ot taki pisek miluśny i nikt jeszcze burzawy do mnie nie miał a noszę ją praktycznie na każde większe wydarzenie kulturalne w moim mieście [festyn z DiscoPolo znaczy sie]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Nie noszę i nie będę nosić. To głupie manifestowanie, że się trenuje. Mi niepotrzebne takie dowartościowanie. Nawet z ludźmi szkoda gadać na ten temat [sportów walki etc.] i tak nie rozumieją, uważają to za prymitywne. To samo na treningach - nieważne czy masz super gi i ciuchy z logo BJJ etc. czy dowolne inne ubranie. Liczy się co umiesz, nie co nosisz.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
j.w.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2589
dokladnie.

"From the Eastcoast to tha Westcoast - gotta, gotta, gotta go!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Pomijając to że mnie się nie podoba to ze względów estetycznych , czy nawet filozoficznych to manifestacja uprawianego stylu walki pozbawia elementu zaskoczenia ( jagby co ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3016
E tam ,kto lubi to niech sobie nosi ,ja np noszę i dumny jestem z tego ze propaguje uprawanią przez siebie Sw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
yyyyyyyyyyyyy ja nosze ale chyba po tym poscie przestane bo po glebszym zastanowienu to zeczywiscie hmmmm ...nie na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Każdy nosi to co lubi. Najgorsze to jest to jak ktoś nie wie co nosi to jest cymbalstwo.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak jeszcze chodzilem na boks to widzialem kiedys ziomka ktory przyszedl na 1 trening w nowiutkiej koszulce Everlasta z tym ze zapomniał odciac z tylu metki, polew byl niesamowity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
hmmmm ja tam w sumie mam koszulki kyokushin ale 2 z nich nie rzucaja sie w uczy nie ma zadnych karatekow ani gangsterskich obrazkow takie normalne nie rzucajace sie w oczy i 1 z kopiacym Drewniakiem i Oyamaa w kimonie ale ja nosze tylko pod sweter bo jest beznadziejna

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche glupia ta sprawa bo lepiej chodzic w takich firmowkach, i tak na miescie malo kto wie o co chodzi(przeciez sara baba nie zdazy przeczytac)
lepiej juz taka niz jakas rozowa pedalska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy coś ciekawego w TV?

Następny temat

UFC 54: Terrella zastąpi Lutter (+ wywiad PL!)

WHEY premium