SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana weglowodanow !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
Witam potrzebuje bardzo konkretnej odpowiedzi mam problem z dieta jestem endomorfik chcialbym zastapic weglowodany z posilkow na odzywke tylko niewiem co wiem ze gainer to syf.Jakie sa najlepsze weglowodany do picia jako zamienic posilku np.ryzu,kaszy,platek owsianych ( z rana albo w trakcie dnia) laczac z odzywka bialkowa
wiem ze sa batony proteinowe ale tutaj pojdzie duzo kasy musialbym zjejsc takie 2 to ok 14zl na dzien
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
ten sposob jest bardzo dobry wedlug mnie ;p mam tam jakies 4 przepisy dobre na pulpety,losos pieczony itp dzienki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Skoro jestes endo i latwo lapiesz smalec to w ogole zapomnij o gainerze. Chcesz zastapic pelnowartosciowe jedzenie odzywka? Skup sie na diecie i jakosci jedzenia a nie szukasz jakiegos magicznego rozwiazania w odzywkach. Za cene tych dwoch batonow bedziesz mial prawie 1kg piersi z kurczaka. Poczytaj lepiej podwieszone tematy z dzialu odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
wlasnie w tym problem ja mam dobra diete wszystko wyliczone na 100% jest dobra tylko nieumiem tego zjejsc calego albo nie smakuje normalnie wymiotuje i nie wiem co robic wiec w tym problem,czym to zastapic napewno jest jakis produkty godny uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ze względu na to że jesteś endo dopuścił bym produkty węglowodanowe,
no chyba że rzeczywiście masz braki węglowodanów których dostarczenie w Twoim przypadku nie powinno być problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
pokaz ta diete

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
niemam brakow w diecie jak mowilem mam wszystko rozpisane posilki tylko problem w tym ze nieumiem tego zjejsc nie dobre to jest wiec co mam zrobic,albo nieumiem w ogole tego zjejsc wiec potrzebuje odzywke to co niema zadnej odzywki z wegli dla endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
to nie jedz
albo posiłki dodawaj powoli, odżywka też Cie zapcha i nie będziesz mógł zjeść następnego posiłku powoli się wkręcisz, spokojnie, nie wszystko na raz.
Bo jak przeszedłeś tak z dnia na dzień z diety 3-4 posiłki na 5-6 to się nie dziw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
tutaj np poniedzialek w dniu treningu

1 posilek

JAJA 180g + 20g zoldo
Chleb 100g

2 posilek

Kasza gryczanna 100g
Wołowina 125g
Oliwa 15ml

Po treningu Carbo 50g

3 posilek

Makaron 90g
Wołowina 100g

4 posilek

Ryz 100g
Tunczyk 150g
Oliwa 20ml

5 posilek

Twarog półtusty 150g

a tutaj dzien bez treningu

1 posilek

Nalesnik pełnoziarnisty 80g mąki
twarog 100g
Jaja 120g + 20g zoldo

2 posilek

Łopatka mielona 150g
oliwa 10ml

3 posilek

Łopatka mielona 150g
oliwa 15ml

4 posilek

Makaron 140g
Kurczak 125g
oliwa 15ml

5 posilek

Łosoś 150g

B 171 W 159 T 146 KCAL 2620
Jak widac obnizone wegle wiencej tluszczu

i otoz problem ze nieumiem tego zjejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
jak to nie umiesz tego zjesc? W takim razie dzial kuchnia sie klania :) Nie umiesz przygotowac smacznych posilkow?
Najlepiej wklej ta twoja diete bo napewno tutaj jest problem.
Dla endo up your mass ale to jako zamiennik posilku a nie rozwiazanie na kiepska diete :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1843
no ja wlasnie mowie o zamieniku posilku a napewno nie bedzie mnie zalewac potym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
up your mass jeden z lepszych gainerow dla endo, wolno wchlanialne wegle o niskim ig. poczytaj zreszta sam na necie.
Czy cie bedzie zalewalo czy nie zalezy od twojej diety, ilosci spozywanych kalori i aktywnosci. Nic o tym nie wiemy :)
Co do twojej diety to nie smakuja Ci twoje posilki czy masz problem ze zmieszczeniem takiej ilosci jedzenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovia czy łowickie?

Następny temat

WHITE FLOOD + CM3

WHEY premium