SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana propka na enan i teraz kilka pytan.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, zalozylem nowy temat bo nie chce pytac znowu w "Dyskusje o zarciu......", a wiec do rzeczy.
Wczoraj za rada chlopakow z forum zamienilem propka na enana, teraz redukcja, ten zabieg ma na celu dac odpoczac "doopskiemu" od dziurawiena, jako, ze na propku jestem troche czasu.
Wstepnie zamysl byl taki, zeby ciagnac clena z propem, a pozniej, zeby, jak to powiedzieli tutaj, wykozaczyc sie, dodac reszte arsenalu jaki posiadam, czyli tren A, winko.
Mialo to wyglada tak, ze zwiekszam propka do 150mg/e2d, tren ace e2d na poczatek "do smaku" i na koncu winkiem ubic.
Jako, ze zamienilem propka na enana znowu w glowie mam kilka niejasnosci, a wole zapytac tych co maja wieksze pojecie niz walic po swojemu.
Czy teraz, jesli juz wale enana, nadejdzie czas "wykozaczenia" sie, moge enana podbic do 500mg/e5d i dodac reszte? czy lepiej zmienic spowrotem na propka 150mg/e2d? Cel jest taki, zeby na obecnym BF nabrac troche miesni.
Wiem, ze to zalezne od diety i aero, wiec w zwiazku z tym mam tez kilka pytan.
Podwyzsze kcal odrazu o 300-350kcal, i w trakcie manipulowac bede weglami, ale nie wiem jak rozwiazac sprawe z Aerobami/aktywnoscia.
Czy aero krecic dalej tyle co do tej pory? 6x50min bylo, trening 5x/tydzien.
Mysle, ze jasno opisalem sprawe. Pozdr.


Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-08 10:59:42

Znowu do przodu.... Chyba:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz zamiast enana dać cypio, dla mniejszej retencji. 500mg e5D będzie spoko. Daj ankietę działu/link do poprzedniego tematu dla formalności.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Niech juz bedzie Enan, tren ace nie lepiej z propkiem e2d? Czy roznicy nie ma?
Ankieta:
1. WIEK: 25
2. WAGA: 93,5
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: na powaznie ze 3 lata
6. DIETA: reukcyjan
-białko: 3g/kgmc
-węglowodany: 2g/kgmc
-tłuszcz:0,8g/kgmc
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:split 5'cio dniowy
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie ma odstepu
11. POZIOM BF%: ponizej 9 spokojnie
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo/smalec idzie jak zly bez diety i pilnowania sie, a wiec praktycznie caly czas musze czysto jesc.
13. STAN ZDROWIA: zdrowy jeszcze
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):nie pamietam, ale tym sie nie sugeruje, na wyczucie staram sie mniej wiecej pamietac, kazdy okres teningowy i wtedy kcal ustawiam pod to.
16. WYNIKI SIŁOWE: Nie intersuje mnie to za bardzo
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad: ostatnio pamietam, 155kg na 8 powt. wiecej moze by sie udalo ale redukcja juz dlugo dosyc i flaczek jestem,

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Czyli chcesz dać odpocząć dupie od dziurawienia od propa, ale nadal tren E2D będzie leciał? To gdzie tutaj sens, skoro na to samo w zasadzie wychodzi?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wlasnie czytajac zauwazylem to samo co nevaky. Dupa nie odpocznie bo tren e2d bedziesz bil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wbijał trenu razem z propem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wydaje mi się, że leciał tren + prop E2D a teraz chce nadal lecieć trena E2D tylko zmienić propa na enana.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Nie nie, lecial sam prop+clen i mialem dac doopie odpoczac do konca redukcji na enanie,a pozniej tren dodac i winko, ale dzisiaj spojrzalem w lustro i pomyslalem, ze niedlugo znikne jak jeszcze bd ciagnal redu i wpadlem na pomysl, zeby sie juz "wykozaczac" haha, wiec dlatego taki kociol z tego wyszedl. Nie zalezy mi na tym zeby byl enan bo propka tez mam, tylko dlatego ten post ze dzisiaj zwatpilem i poczulem sie jak flak.


Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-08 11:35:13

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-08 11:35:46

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nie wiem co to znaczy wykozaczyć, więc oświeć mnie i podaj jakiś normalny cel cyklu.

Najlepiej rozpisz normalnie w tygodniach jak chcesz to lecieć i wtedy będziemy rozmawiać po ludzku.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-06-08 11:44:40

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy tak się wyj**ać że kozakczki z nóg spadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
8x8
to znaczy tak się wyj**ać że kozakczki z nóg spadają

O to chodzi:) Cel jak napisalem - z tego poziomu BF dolozyc troszke suchego mieska.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metronidazol a cykl

Następny temat

pieczenie przy biciu hcg

WHEY premium