SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl enan + winstrol kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
Witam jade na enanie e5d (250mg) (20 strzalow) + winstrol 30mg na dzien Pierwsze pytanie wiem ze winstrol nie potrzebnie zacząłem od początku cyklu i teraz lepiej po 8 tygodniu go przerwać czy pojechać do końca, druga sprawa dotyczy hcg czy w polowie (po 10 strzale) wbić hcg profilaktyczni ( 1, 2 strzaly) i potem na koniec po ostatnim strzale tescia 5000 jednostek co 5 dzień po 3 strzale przez pierwszy tydzien 2tabletki clomidu i 20mg nolvadexu drugi tydzien 1 tabletka clomidu i 20mg nolvadexu moze to troche zaklrecone ale mam nadzieje ze pomożecie. Jak narazie pierwszy moj cykl z uzyciem ssa jestem bardzo zadowolony tesc i wino balkana
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Skoro to Twoj pierwszy cykl to zakonczylbym na tych 12 tygodniach i zrobil normalny odblok. Kolejny cykl mozesz zaczac na wakacje, jesli masz zamiar trzymac miche :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Nie powinno się brać długo orali. Powinieneś po 8 tyg przestać brać winko. Jak zauważyłeś zmniejszenie się jader możesz przybić hcg. Bij 1000j co 2 dni. Co do brania clomu i nolvy to może być

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
czyli 1 ampułkę podzielić na 5 razy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Orale akurat mozna leciec bardzo dlugo, ile jeszcze bedziecie powielac te bzdury, ze nie mozna.

Ale jako ze to jest Twoj pierwszy cykl, to bym nie przesadzal. A co do hcg, to daruj sobie na cyklu. Ewentualnie po, teraz bym nie dodawal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12992
Jak Ci z jajami nic sie nie dzieje to wgl nie bij hcg . Orale max 6-8 tyg bo krwia bd sral jak masz slabe bebechy . Dwa ost tyg zmniejsz ilosc tescia na np 125mg e5d i clomid .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
jaja wydaja mi sie normalne jedynie sperma bardziej rozwodniona ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
a co do orali to kiedys juz wino solo jadlem 250tabletek ( prohormony tez byly ) i nic niepokojącego nie zauważyłem ale nie zaliczałem tego do cyklu :) więc lepiej odstawić po 8ttyg czy ciągnąć do końca ? a i to hcg nie zminimalizuje spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Mozesz jechac do konca i przestac brac razem z ostatnim strzalem enana, wowczas enan sie ladnie staperuje w mniej wiecej 10-14 dni i wchodzisz na odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
i po ostatatnim strzale od razu hcg ?! (mam 3 i wolał bym profilaktycznie użyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Phoneme powiedz na czym opierasz to stwierdzenie, że "Orale akurat mozna leciec bardzo dlugo, ile jeszcze bedziecie powielac te bzdury, ze nie mozna." widziałem sporo wyników prób wątrobowych po oralach (tu na forum też były) i z każdego wynikało, że jednak bardzo mocno jadą po wątrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1408
Ok jak zwykle rozbieżność opinii ale widze ze decyzje musze podjac sam teraz pytanie jak po tym cyklu mądrze wejsc na wycinke tym razem moze bez niedozowlonych srodkow :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc?

Następny temat

czy pieczarki sa antyestrogenem?

WHEY premium