SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalewa na cyklu prop solo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2763

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

80

Wzrost

179

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

107

Obwód uda

62

Obwód talii

nie mierzyłem nigdy...

Staż na siłowni

2,5 z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3b 3,2w 1t g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy

Opisz swój plan treningowy

split 4 dni w tygodniu klata+tric, plecy+bic, nogi, barki+przedramie+brzuch,

Cel cyklu

sucha masa najlepiej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojecia szacuje na 18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia endomorfik

Stan zdrowia

problemy z tarczycą

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2300kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

80x8/ bd / 100x6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Witam! Wskoczyłem ostatnio na cykl 1-8 prop 100mg eod + 10mg tamoxifenu ed. Właśnie jestem po 4 strzale.
Wiek:18
Waga:80
Wzrost:179
Obwód pasa:92
Obwód ramienia:38
obwód klatki:107
Od razu mówię że jest to mój pierwszy cykl w życiu. Ćwiczę z przerwami jakieś 2,5 roku, praktycznie od początku z dietą. Nie zadowolony z swoich wyników postanowiłem spróbować mocniejszych suplementów. Rozkład B/W/T w diecie wygląda następująco 3/3,2/1 około 2700kcal. Jestem endomorfikiem, zawsze miałem problem z fałdą tłuszczu na brzuchu. Jestem tak nie naturalnie oblany na boczkach, jednak teraz zauważyłem że zaczyna mi tego jeszcze bardziej przybywać. Podejrzewam że mam coś nie tak z podwyższoną aromatyzacją testosteronu. Jak myślicie współczesne ATD z allegro coś pomoże, jak tak to jaka firma? Może macie jakieś inne suplementy wspomagające zbijanie estro?

PS. Proszę bez jakichś ojcowskich kazań typu "za młody jesteś" itp. chcesz pomóc napisz coś konkretnego, a jak nie to to zignoruj.

Dzięki dla zainteresowanych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zacznij od badań, będziesz dokładnie wiedział na czym stoisz.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
pelna ankieta dzialu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przecież jest

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Dobry trop z tymi badaniami, nie pomyslałem. Teraz kolejne pytanie, na badania iśc normalnie? tzn. wieczorem injekcja, tamox i rano normlanie na badania ? Gdyby wyszedł za wysoki estradiol to co z tym ATD ? Pytam na zapas bo troszkę mnie to nurtuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak, na badania idziesz normalnie, niezależnie od tego kiedy wypadła iniekcja. ATD nie stosowałem, więc z dawkami nie pomogę. Zresztą i tak trzeba z tym poczekać jak będziesz miał wyniki, bo w ciemno to nikt nie dobierze.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
nie wiem czy to istotne, ale
jakis rok temu, dil, sprzedal konsumentowi, zamiast wina ,był we Flakonie tesc, prawdopodobnie susta (z tymi underami nigdy nie wiadomo), i konsumenta podlalo, a mial on w zawodach startowac, ,\ dill mu walka nie robil, tak juz wyszlo z góry...

takze moze miales walka i dostales mocniejszego tescia

glupie, ale...roznie to bywa w zyciu

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94568 Napisanych postów 364536 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669361
napisz co wczoraj zjadłeś,oraz napisałes problemy z tarczycą tzn dokładnie co z nia jest?bo tarczyca reguluje metabolizm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3069
Dokladniej to leczona niedoczynnosc. Teraz juz wyniki w normie. Co zjadlem dam rozpiske pozniej bo nie ma mnie w domu.

Sory za brak interpunkcji, telefon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
wg mnie zmniejsz dawkę propa. Też tak miałem że zalewało aż wszedłem na 0.8 ml e2d. Teraz preferuję mniejsze dawki a dłużej. Stabilniejszy efekt jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
To nie dawka, to dieta kuleje.
Ja na cypio/enanie 750mg ew potrawie sucho trzymać bez podlewania, efektu balona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przechowywanie HCG oraz Test Enan po terminie

Następny temat

global laps cykl

WHEY premium