SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne objawy na cyklu test solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

98

Wzrost

187

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

113

Obwód uda

65

Obwód talii

Staż na siłowni

10lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3/0.5 /3

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy cykl

Opisz swój plan treningowy

Split z cardio 5ew

Cel cyklu

Redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

db

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1337
Jestem na cyklu 1-22 prop 100 eod. Do tego leci ari 0,5 tabsa do każdego strzała. Od około 3 tygodni mam dziwne objawy, ciężko to wytłumaczyć ale coś jakby zaburzenia chodzenia połączone z lekkimi zawrotami głowy. Jak idę to czasami czuję się jakbym miał nogi jak z waty i muszę się bardziej skoncentrować jak idę. Towarzyszy temu zwiększona ostrość widzenia i czasami szumi mi lekko w uszach. Trochę jakbym był na jakieś bani.

Na początku raczej wykluczyłem, że może to być bezpośrednio od propa. Po pierwsze nie znalazłem nigdzie żadnej wzmianki żeby ktoś miał podobne objawy, po drugie lecę cały czas na tym samym labie (malay) i nawet tym samym batchu, badania robię regularnie i wszystko było ok. Przyszło mi do głowy, że jak zawroty głowy to może od ciśnienia więc poszedłem do kardiologa. Zrobił mi EKG i ECHO serca, wszystko w normie. Ponieważ zapisywałem wcześniej ciśnienie to przepisał mi od razu tabletki. CO-PRESSARIUM. Ciśnienie ładnie spadło ale objawy pozostały. Ponieważ zaburzenia równowagi mają związek z uchem środkowym i błędnikiem to poszedłem do laryngologa. Laryngolog powiedział, że może być to zapalenie nerwu przedsionkowego ale tego się nie leczy i zwykle przechodzi po 10 dniach. Minęło 3 tyg i nie przeszło. W między czasie poszedłem dla spokoju do neurologa, który zrobił mi EEG. EEG nic nie wykazało, dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. Rezonans miałem dzisiaj opis będzie jutro.

Przez weekend zrobiłem test i przesunąłem strzał o jeden dzień. Zrobiłem strzała w piątek i kolejnego zaplanowałem na poniedziałek. W piątek i sobotę te same objawy... w niedziele jak nowo narodzony. Może raz czy dwa razy mnie bujnęło ale generalnie objawy praktycznie całkowicie ustąpiły. Pomyślałem, że może to ten malay więc kontynuując test w poniedziałek wbiłem strzała innego popra - nexiuma. Ok godziny po strzale znowu zaczęło mnie bujać. Wygląda na to, że te objawy mam od propa. Nie od konkretnego labu ale po prostu od propionatu. Najsilniejsze są ok 4-5h po strzale u ustępują po ok 30h.

Czy ktoś z Was miał bądź spotkał się z podobnymi objawami u kogoś kto był na bombie? Czy może brakuje mi jakiś witamin czy czegoś? Chciałem pociągnąć cykl do końca listopada. Jeżeli miałbym zrobić odblok teraz to wypadnie mi tak, że na długo wyczekiwany urlop (27.11) z przyszłą żoną pojadę na clomidzie. Oczywiście zdrowie jest ważniejsze ale jeżeli mógłbym tego uniknąć to byłoby korzystnie. Będę wdzięczny za wszystkie rady.












Zmieniony przez - Booyaches w dniu 24/10/2019 00:02:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 7843 Napisanych postów 80328 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679147
A co mu ten lekarz ma pomóc ? Jeżeli ewidentnie objawy pojawiają się po iniekcji to należy odstawić i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 60419 Napisanych postów 319314 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526737
Ja bym o stawił cukier na tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1337
lodzianin1
Ja bym o stawił cukier na tej diecie


"Postawił na" czy "odstawił" :) Modyfikować diete też próbowałem. Przez kilka dni podbiłem węgle do tego samego poziomu co białko ale nic to nie zmienia.

Zapomniałem jeszcze w wątku dodać że przed rozpoczęciem objawów leciałem na T3, najpierw 25 potem niecałe 2tyg na 50, potem powoli zszedłem. Objawy zaczęły się jakoś po zejsciu. Myślałem że to może tarczyca ale badania które wkleiłem były zrobione tydzień po odstawieniu i FT3 i TSH mam w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19774 Napisanych postów 69077 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567812
Może reakcja czynnościowa od/po inj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3101
Ja miałem podobne objawy po treningu w 3 i 4 tygodniu cyklu testa, o słabszym nasileniu ale też dawka mniejsza. Ciśnienie tylko lekko podniesione. Nie chce się rozpisywać na ten temat zbytnio ale spróbuj pół godz. przed treningiem (cardio również) 3 szt. tego pod język: Arnica montana 9CH. Minimum 15 min odstępu od jakichkolwiek supli. Cena śmieszna i brak efektów ubocznych. Mnie doradził homeopata do którego uczęszczam regularnie choć z początku ze sceptycznym nastawieniem. Działanie odczujesz po kilku dniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1337
Odebrałem wyniki MR i wszystko mam w normie. Spróbuję tego 9CH i dam znać. Może coś jeszcze mogę zbadac z krwi czego nie ma na załączonych badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1232
idz do lekarza, nie ma co ryzykowac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3101
Przecież był już u trzech i zdrowy ponoć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1232
nie patrz na to ze byłes u 3 jak to kolega wymienił, pamietaj zdrowie jedno...poszukaj dobrego specjalisty... najlepiej prywatnie, bo słuzba zdrowia panstwowa to wiesz jak jest... a jak chcesz zobaczyc czy to napewno od propa to wez nie wbij całego tylko 0,5ml i zobaczysz... moze za duza dawka jednorazowa dla organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 442 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 18143
Panowie piszecie idz do lekarza zdrowie jest jedno, a to przecież pierwsze co trzeba zrobic to odstawić towar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1232
to wiadome jest , ale kolega napisał ze chciałby dokonczyc cykl,)......niektórym nie wytłumaczysz , ostatnio moj znajomy miał zanik widzenia lekarz powiedział ze ma odstawic sterydy, pytam sie czy to zrobił on tak , ale zostawliłem tescia,D ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb