SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam. Porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Witam

Mam na imię Damian zaczyna ćwiczyć na siłowni ważę okoł 69 kg i mam 178 - 180 czy moja waga jest dobra jak na mój wzrost

Chciał bym was prosić o porady od czego zacząć czy mam wchodzić w jakąś dietę czy suplementacje itp.

Czy może puki co mam tylko ćwiczyć nic nie zmieniać nie stosować żadnych diet i odżywek.

Prosił bym o pomoc pozdrawiam Damian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Daj pełną ankietę działu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie brać żadnych odżywek, starać się jeść zdrowo i samo pójdzie.

I przede wszystkim czytać, zaczynać od lektury podwieszonych postów w różnych działach, np. trening czy odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3538
Na poczatku nie szalej z ciężarek jak to czasem robia.
A przede wszystkim jak masz kumpli idiotow ktorzy poradza Ci koks to ich nie sluchaj, moi 3 kumple cwicza 3 miesiac a dzis wpierd*laja koks...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Dziękuję Pandarek i mustasj a massi ty nic nie wnosisz do tematu ;) Pozdrawiam można zamknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ankieta w tym dziale jest obowiazkowa jezeli oczekujesz pomocy wiec nie mow ze nic nie wnosi -,-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x klatka?

Następny temat

Lekki trening brzucha w splicie

WHEY premium