SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczyna sie 6 tydzien i SLABO idzie :/ Co robic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
kazdy ma diete pod swoja budowe, mi tylko chodzi o to zeby sie nieograniczac tylko do jendego, bo wszytsko ma swoje wady i zalety,

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
haxu - ja tam swoje wiem, bo widze, ze schodzi ze mnie fat, a jem serek (i jestem na omie - a na omie nie da rady nic zrzucic, wiadomo przeciez). robie wynik silowy, a jem serek. wiadomo, ze nie sam, ze zawsze do niego ida jajka, whey, kawalek miesa - ale to jednak serek. wiadomo, ze jem codizennie mieso, ale nigdzie w okolicach kilograma i na pewno nie wolowine, tylko qraka/wieprza.

juz to kiedys pisalem - na poziomie podworkowym nie widze sensu az takiego kombinowania i wyrzeczen, zeby zrec.

z drugiej strony - no nie zalezy mi na wygladzie kulturysty, prazki na dupie i tricepsie nigdy nie byly moim celem - wystarczy, ze nie bede zapasiony jak wieprzek. a to mozna spokojnie osiagnac jedzac nabial i uwazajac na wiekszy obraz calosci (kalorie, trzymanie insuliny nisko kiedy trzeba, wysoko kiedy trzeba, itd.)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
sorki że wtracam się nie używając saa, ale w miare możliwości chciałbym napisać coś od siebie odnośnie diety. Kolego w śniadaniu drugim i trzecim posiłku masz jako źródło węgli i banana więc ryż kasza to źródło węgli dla osoby trenującej. dalej serek jako źródło białka dawaj mięso do tego warzywa i tłuszcz. mutant mass po treningu ok ale wciśnij tam posiłek nawet 50 g ryżu/kaszy plus mięso. między posiłkami odżywki gainer/białko. pamiętaj o tłuszczach i dużej ilości wody tyle ode mnie. będąc na bombie niezapomnij że organizm dostaje po dupie ale przynajmniej niech będzie odzwierciedlenie w sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i jeszcze jedno - kiedys przeczytalem cos ciekawego:
jakbysmy choc 20g dziennie z tego co jemy konwertowali w czysty miesien, to w ciagu roku mielibysmy ponad 7kg czystego miesnia na plus. przez 10lat, to byloby ponad 70kg czystemgo miesa. krotko mowiac po 10 latach kazdy powinien miec kolo 130-140kg wagi dobrej jakosci. jest tak? nie - a mowa tylko o 20g bialka dizennie z setek, ktore zremy.

wiec nie ma co sie podniecac bez sensu, konsekwencja i ciezka praca na przestrzeni czasu daja rezultat, a nie to czy tu zjesz serek, a tam mleczko. liczy sie wiekszy obraz calosci.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Chudy jak ktos nie ma gena jak ty to musi jechac na najlepszych zrodlach bialka, koniec kropka. Nie mowimy tu o laktozie i redukcji, kolega ma problem z masa...ja rowniez nigdy nie nabywalem jej jak z powietrza, kiedy wymienilem nabial na owoce morze i wiecej miecha, wszystko idzie lepiej, szybciej i o wiele lepszej jakosci.
Nie wazne poziom podworkowy, czy nie, bialka roznia sie miedzy soba i to jest fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Niee wierze ,ze ktos kto podaje takie dawki Tescia i innych srodkow anabolicznych.

Ktory je 250g bialak dziennie , opcjonalnie do tego wegle oraz tluszcze,

umie Trenowac,

Moze nie rosnac, ****a bez przesady dawki typu 700mg przekraczaja kolo 12 krotnie dawki wytwarzane naturalnie.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
chudzina .,dobrze gada,. z tym poziomem "podworkowym" tez , popieram go w 100% scorpio,..,z tego co sie orinetuje to najlepsza z bialek jest serwatka!? niepochodzi z mięsa tylko z nabiału,niemam wiecej pytan.,.,

Zmieniony przez - Teki_Area w dniu 2008-03-04 23:09:40

"Ready To Die,Ready To Live"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
serwatka nie jest najlepsza, więc dziwie sie czemu nie masz więcej pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zgadza sie - bialko serwatkowe jest najlepsze jedynie na papierze i to tym drukowanym przez jego dystrybutorow. w pewnych okolicznosciach jego wlasciwosci sa pozadane, ale bez przesadyzmu - miecho zawsze przebije serwatke.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4637
ja o tym wiem, ze mieso lepsze, ale przyswajalonosc srwatak ma najlepsza, i wielu swirow sie na tym wlasnie pasie,

Zmieniony przez - Teki_Area w dniu 2008-03-05 18:18:56

"Ready To Die,Ready To Live"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie dawki?

Następny temat

HCG i sól fizjologiczna?

WHEY premium