SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczyna sie 6 tydzien i SLABO idzie :/ Co robic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


przod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


takie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


next
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
jaką mete bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


No wiec, we wtorek zaczalem 9 tydzien...

Fakt, zrobilo sie troche za tlusto, no ale powiedzmy ze jest to okres masowania.

Dzisiaj wbilem pierwszy raz suste paki - shield stwierdzil ze wal(zdjecia w doping-zdjecia). Miejmy nadzieje ze cos tam jednak klepnie. Sprawdze przez pierwsze dwa tygodnie jak dziala.

Zostaly mi jeszcze dwa tygodnie deki i wskakuje na bolda(tez mam nadzieje ze bedzie dzialal BD) i jeszcze z 3-4 tygodnie masujemy i ostatnie 8 tygodni cyklu chcialbym sie troche wyciac(winko i zejscie propem, mysle czy dorzucic clen) i powalczyc o kratke, ale to juz chyba musze sie wziasc za areoby bo widac ze brzuszek spory jest :/

Opinie,sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
bralem 200 scana(raczej wal) + 100 alchemii

Acha, fotki godzine po treningu klaty i bica

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2008-04-03 03:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Jak szybko powininem poczuc suste? Biorac pod uwage ze do tej pory czesalem przez 8 tygodni cido, a wczoraj bilem 500 mg susty do tego dojdzie jeszcze jeden strzal w tym tygodniu 250 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
brałeś alchemie 5mg ?

Działa to jeszcze ?

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Mialem jeszcze opakowanie ze starych, dobrych partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
ja bym polecil ci zrobic badanie poziomu tescia. calkowity kosztuje ok 20 pln, wolny ok 30 pln. na wynik wszystko wyjdzie czy towar walony czy dobry.

ja naprzyklad przy 500mg omy/tygodnowo poziom wolnego tescia mialem ok 10x wiekszy niz u normalnego mezczyzny. A szczerze mowiac nie zrobilem jakis wielkich kilogramow. Po prostu za malo kcal jadlem, szczegolnie wegli, bo to po weglach sa takie due przyrosty rzedu 5-10 kg. Na diece nisko weglowodanowej, masa idize powoli ale jest bardzo dobrej jakosci. Ja nie pacze na kg ylko w lustro. Bo jak pacze na wage to ani sie obejrze i mam smietnik i zalana klate.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie dawki?

Następny temat

HCG i sól fizjologiczna?

WHEY premium