SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z propionatu na prolongatum, czyli pytań kilka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2996
Witam serdecznie.

1. WIEK: 28
2. WAGA: 92
3. WZROST: 187
4. WYMIARY: Zawsze za małe
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA: 3200 kcal
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING: 4 razy w tygodniu, split, wolne ciężary
9. CEL CYKLU: najpierw masa, później masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: ~18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: tfu tfu... doskonały
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: czupryna aż miło
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2055 kcal (wg. wzoru H-B)
16. WYNIKI SIŁOWE: szkoda stawów, poniższymi cieżarami macham ostatnią serię (6 powtórzeń)
-klata: 110
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 120

Wyniki badań przed cyklem:
WOLNY TESTOSTERON: 22.59 pg/ml [Norma: 1 - 28.28]
ESTRADIOL E2: 85.17 pmol/l [Norma: 41.4 - 159]
PROLAKTYNA PRL 273.8 uIU/ml [Norma: 86 - 324]
TST 33.98 nmol/l [8.64 - 29]

Panowie, obecnie piąty tydzień bije propionat w ilości 100mg e2d. Chciałbym zostać na nim jeszcze 3 tygodnie, a później przejść na prolongatum z Jelfy, gdyż okazało się, że mój Pan doktor sypie receptami na prawo i lewo za zł. Dodam, że chciałbym pociągnąć na długich estrach co najmniej jeszcze 3 miesiące.

Kilka pytań:
1) Jako, że mam naturalnie wysoki poziom TST, po prostu słabo czuje taką małą dawkę. W jakiej ilości przyjmować enantat ?
2) Jak przejść z propionatu na enantat, żeby nie poczuć spadku poziomu testosteronu w organiźmie ?
3) Kiedy i w jakich ilościach przyjąć HCG, żeby pobudzić trochę jądra ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-03-03 09:08:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
kamilplnk
SandstormNorway
wojtiwojti
Ampułki mam po 100 mg, więc 150mg e2d nie przejdzie. Nie wydaje mi się żebym miał tendencję do ginekomasti, z moich obserwacji wynika, że bardziej podatni na tą przypadłość są otyli koksiarze (nie wiem, czy to słuszne spostrzeżenie). Z resztą to krótki estr i kosztem tego, że trzeba się ciągle strzelać, ma nad enanem taką przewagę, że jak zacznie sie coś dziać, to od razu z niego zejde.
Napiszę póżniej co z tego wyszło, tak dla potomności.

Pozdrawiam


To nie jest problem zeby nabic, niech polezy w lodowce - sam tak robie.

Co do gino - nie mylmy gino z lipo. ZNam paru kolesi z niskim poziomem BF i z gino wiec spotrzezenie niesluszne.
a po co w lodowce???


Goraco u nas w domku. Zona lubi ciepelko :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Slabo czujesz? Jak wyniki badan?
Prolka min 200 mg dwa razy w tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2996
Dzięki za szybką odpowiedź.

TST skoczył do 41.16 nmol/l, nastomiast zdaję sobię sprawę, że wynik jest niemiarodajny, gdyż z niewiedzy zrobiłem badania 2 dni po iniekcji.
Przez "słabo czuję" rozumiem, brak zwiększonej motywacji, regeneracji oraz libido.

Czy poświęciłbyś trochę czasu, żeby odpowiedzieć na dwa pozostałe pytania?
Pozdrawiam






Zmieniony przez - wojtiwojti w dniu 2018-03-03 09:51:15

Zmieniony przez - wojtiwojti w dniu 2018-03-03 10:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
konczysz propa wbijasz enana, zadnej filozofii hcg co ok 4tyg 2500 jednostek co 3 dni
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Dokladnie j.w. to takie najbardziej uniwersalny system
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2996
Postanowiłem przez te 3 tygodnie podwoić dawkę propionatu i polecieć 100 mg ed czy w takim wypadku przejście na Prolongatum 200mg e4d będzie dobrym rozwiązaniem?

Ps: Dzięki za odpowiedź, chciałem wbić sogi, ale widzę że teraz w modzie 'szacuny', więc dam chociaż to :)


Zmieniony przez - wojtiwojti w dniu 2018-03-03 12:35:04

Zmieniony przez - wojtiwojti w dniu 2018-03-03 12:41:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Czyli teraz bedziesz mial 700mg testa tygodniowo a pozniej zejdziesz na 400?...slabo pozatym nie ssdze ze 700mg testa na pierwsxym cyklu jest Ci potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2996
Racja, tylko kurcze, nie widzię sensu bić go dalej w takiej ilości jak teraz, skoro go po prostu nie odczuwam. Dodam, że mój propionat jest sprawdzony i dobrej jakości.

Czy faktycznie 700mg tygodniowo, to aż tak dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Skoro jest sprawdzony i nie czujesz tego co bijesz to myslisz ze taka sama ilość enana poczujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2996
Nie, dlatego chcę zwiększyć dawkę propa i odpowiednio do niej dobrać dawkę prolki. Nie ma co gdybać, dziś strzeliłem propka drugi dzień z rzędu, polecę tak 3 tyg i zobaczę co się będzie działo. Jak bedzie ok, to przejdę na duże dawki prolki rzędu 300 mg e4d. Jeżeli dalej będzie bieda, to się odblokowuje, czekam dwa miesiące i następny cykl polecę na kilku środkach. Albo mocno, albo wcale. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Tak z ciekawosci ile w tali klacie i ramieniu?

700mg propa week to za duzo na pierwszy cykl. Zaraz Gino cie dopadnie i będzie placz ze nie wiesz co robić, 150mg propa e2d bij jak juz musisz, co do pralki szkoda siana na to gowno. Za 500mg prolo ja mam od kucharza enana w którym mam 2500mg enanthatu ;)

150mg propa e2d a potem prolki daj 300mg e4d jak chcesz na prolo przejść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase meta cypio npp tren prop.

Następny temat

Sildenafil Rainbaxy, dzielenie tabsów

WHEY premium