SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym najlepiej łączyć nitrobolon II?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6527
Z czym najlepiej łączyć nitro II? Bo mam zamiar z mass xxl.
Celem moim jest masa.Czy może w ogóle inny cykl na masę zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
po co sie wypowiadacie skoro nie macie o tym pojecia ?
porownywanie stacka do NO?
mono mozna o kant dupy rozbic?
cuda na kiju k*rwa :D
mono jest bylo i bedzie dobre, a nitro2 jest ok, chociaz w tej cenie wybralbym GM/storm
jesli to twoj pierwszy cykl to nie ruszaj stackow, wez sie za diete i walnij mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
a co ma piernik do wiatraka , poprostu bierzesz i sie dobrze odzywiasz braki w diecie uzupelniasz mass xxl czy innym prochem

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6527
to może inaczej zadam pytanie ... czy to jest dobry cykl na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
jesli masz dobra diete

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
tyle ze ja bym bialko jakies dolozyl

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6527
jeszcze białko do tego dołożyć?a jakie polecasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3252
Szczerze Ci powiem dlamnie osoboiscie nitro to g**** miałem 1 w tabsach 120+30za free,Gdy go bierzesz odczuwasz pompe,lepszą aktywnosć na siłowni,czujesz to coś...Lecz gdy sie konczy go brać efekty znikają.Organizm nie będzie juz produkowal tyle No co dawał Nitrobolon..jak dlamnie za taką cene mozna kupić coś o wiele lepszego.
zmontuj mono+tego mass xxl.pozdro

Sterydy czynią cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
no bialko chyba przedewszystkim bo co w tym gainerze masz ??? 20g bialka na 100?? a jakie bialko?? nie wiem zalezy na jakie cie stac mysle ze ostrowia tanio i w miare dobrze smak czekolada jak dla mnie jedyny jadalny

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czemu ludzie nie odrozniaja dzialu odzywianie od odzywek i suplementow . naprawde nie wiem czy to IQ brakuje czy jeszcze czegos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
Szczerze Ci powiem dlamnie osoboiscie nitro to g**** miałem 1 w tabsach 120+30za free,Gdy go bierzesz odczuwasz pompe,lepszą aktywnosć na siłowni,czujesz to coś...Lecz gdy sie konczy go brać efekty znikają.Organizm nie będzie juz produkowal tyle No co dawał Nitrobolon..jak dlamnie za taką cene mozna kupić coś o wiele lepszego.
zmontuj mono+tego mass xxl.pozdro



ja mysle ze mono mozna o kant dupy rozbic , juz lepiej cell pumpa =}

moj aktualny zestaw ;]

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3252
No maślana ładny schemacik witaminek ujełeś ale,koleś ma 15 lat dlatego lepiej zeby zaczał od mono.

p.s Cell pump mozesz sobie brać,lecz Xpand to jest dopeiro cos...

Sterydy czynią cuda

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyper X pand informacja

Następny temat

dopalacze i inne

WHEY premium