SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym brać Leucine Fusion

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1142
Witam! Jaką odżywkę byście polecili do Leucine Fusion, czy brać ją samą ? I czy by sprawdziła się ona po cyklu kreatynowym ? Z góry dziękuję za odpowiedzi !

No Pain - No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21929 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336904
jaki cl suplementacji?
i na co liczysz suplementujac w/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1142
Cel to masa, w magazynie MD wyczytałem niezły artykuł dotyczący L-Leucyny i myślę że suplementacją nią jest bardzo korzystna ponieważ działa anabolicznie

No Pain - No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21929 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336904
w teorii niby tak, w praktyce to juz roznie bywa niestety,
głównie krete bym tu polecił z supli, beta alanina fajnie sie sprawdza w połaczeniu z kreta no ale wiadomo ze suple masy nie dadza tylko odpowiednia dieta poparta porzadnym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odpowiedz, tak wiem dieta to podstawa kulturystyki, posiadam diete i też wyczytałem pare artykułów dotyczących łączenia beta alaniny z kreatyną i ciekawie się to prezentuje w teorii a najlepiej ją łączyć z jabłczanem czy monohydratem czy jest to obojętne ?

No Pain - No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
bez roznicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozmieścić odżywki okołotreningowo

Następny temat

Spalacze tłuszczu

WPC zestaw