SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z życia wzięte...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
co to ma byc? prowokacja jakas? polowa forum jest ofiara skutkow ubocznych po SAA i nikt nie placze, jak dla mnie to temat do kasacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
30 to za***isty wiek,żeby rozpocząć z tym przygodę.Ważne jednak,żeby do tej 30-tki, treningi i żarcie,były właściwie ukierunkowane.Wielu chłopaków sięga po koks,kiedy "nie idzie",nie upatrując słabych efektów,w podstawowych działaniach,które dałyby im komfort przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
Body sprawdz pw jesli mozesz

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Chudzina, leci sog - jeśli nie tutaj to gdzieś indziej. Siedzę na forum już jakiś i czytam Twoje posty - super podejście do sprawy dopingu oraz wielu innych spraw. Pisząc krótko i na temat - wielki szacuneczek. Pozdrawiam.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
Życiowa historia
Sam mialem podobnie,bo tez na siłownie pociagnęli mnie starsi koledzy,ale takie juz jest zycie i dzieje sie tak czesto.
sog

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Body a jak ktos by chciał uprawiać BB w bardziej profesionalny sposób to co majac 30 lat dopier ma zacznac rosnac na koksie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3114
No niestety ... takie życie ...

Nie ma co sie Tobie dziwic ze w tak mlodym wieku siegneles po SAA bo i obecnie znam kilku takich co w wieku 14 - 15 lat wcinaja metke nie znajac sie na niczym zwiazanym z treningami i odzywianiem.

Coś za coś ...
Trzymaj sie !

Zdrowie ponad wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Na poziomie profesjonalnym,zaczyna się/należałoby/powinno,rozpocząć się znacznie wcześniej.Ale rozumiem,że reszta czynników,też jest na profesjonalnym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
czyli standard 21 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150
Też uwazam ze to co się stało to pewnie miało się stać ale na pewno koksy to przyspieszyły czyli np to ze wypadły włosy. Zresztą każdy przypadek to jest sprawa indywidualna i nie mówie że każdy tak będzie miał, to jest moja historia to że o tym napisałem to nie znaczy że użalam się teraz nad sobą chciałem pokazać że w podobnych warunkach "ktoś" może mieć tak samo a z perspektywy czasu na prawde to nie jest warte przynajmniej dla mnie.
Moim zdaniem branie koksu ma sens tylko i wyłączenie gdy zajmujemy się sportem profesjonalnie a nie robimy formę na plażę czy dla pokazania się na miescie.
Z drygiej strony jeśli ktoś uważa ze to że teraz mu się nic nie dzieje to nie oznacza że kiedyś jakiś skutków nie poniesie.
Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - tys0nik24 w dniu 2009-06-27 09:05:11

Zmieniony przez - tys0nik24 w dniu 2009-06-27 09:05:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testosteronu ... dziwne ...

Następny temat

cykl do oceny i ewentualnie do poprawy

WHEY premium